E-športový zápas roka: Sleduj FIFA CHUCK CHALENGE a vyhraj nové Playstation 5

E-športový zápas roka

E-športový zápas roka (Zdroj: Tlačová správa)

16#Si fanúšikom e-športov a futbalu zároveň? Tak si na štvrtok popoludní už nerob žiadny program. Nová e-športová televízia CHUCK TV v spolupráci s rádiom Europa 2 a Novým Časom pre teba pripravila živé vysielanie plné futbalovej zábavy a súťaženia. Po veľkom úspechu e-hokejového turnaja osobností sa po druhýkrát v TV štúdiu proti sebe postavia ôsmi raperi proti ôsmim influencerom známym zo sociálnych sietí.

Svoje sily si tentokrát zmerajú v konzolovom futbale FIFA 21. Moderátorom veselého popoludnia bude Andrej Bičan a zápas budú komentovať Shorty a G_bod. Na virtuálny zelený trávnik vybehnú Strapo, Lukáš Frlajs, Zrebný, Tomáš, Miloš a Rišo z Naked Bananas, Majself, Adiss, Žolík 22, Puerto, Matúš Kolárovský aka Yael, Frayer Flexking, Pridenyy a úspešný režisér Jakub Króner, známy tiež ako Rytmaus.

Sleduj hviezdny showmatch v hre FIFA 21 – FIFA CHUCK CHALENGE už tento štvrtok o 14:00 na televíznych obrazovkách alebo na chucktv.eu a vyhraj hernú konzolu Playstation 5 či množstvo ďalších zaujímavých cien.

(Zdroj: Tlačová správa)
Zdroj: Tlačová správa
Odporúčame