Byť superhrdinom nie je jednoduché: Známy herec zverejnil fotografiu z posilňovne, príprava ako na súťaž v kulturistike!

Dwayne Johnson

Dwayne Johnson sa na svoju novú rolu tvrdo pripravuje (Zdroj: eastlabs.sk/Igor Kopček)

#The Rock je známy svojím pôsobením vo svete kulturistiky a fitness. Zároveň je však hercom, ktorý neraz publikum ohúril svojou postavou. Rola vo filme Black Adam je však preňho špeciálna a potvrdzuje to aj najnovší príspevok na sociálnej sieti Instagram.

Herec sa v ňom pochválil svojou vymakanou postavou, ktorú chce v pripravovanom filme ukázať. Podľa vlastných slov sa pripravuje na ,,šampiónske“ scény, kde vo filme bude bez trička ukazovať svoje telo. Aj napriek tomu, že sa často hovorí, že svaly na telách hercov sú len dielom šikovných rúk pri postprodukcii, The Rock dokazuje, že to nie je pravda. Netreba zabúdať, že ocenenia na prestížnej súťaži Mr. Olympia odovzdával tým najlepším kulturistom sveta práve Dwayne Johnson.


Bude svetoznámy herec americkým prezidentom? Ľudia by si v Bielom dome vedeli predstaviť tieto celebrity


K príspevku napísal, že diétoval a trénoval tak tvrdo, ako ešte nikdy v príprave na svoju filmovú rolu. ,,Manipuloval som s vodou, sodíkom, kardiom a tiež som musel dvíhať ozajstné železo, aby som mal pevné a detailné svalstvo,“ dodal. Práve manipulácia s vodou a soľou sú praktiky známe najmä kulturistom, ktorí pred súťažou cielene dosahujú čo najväčšiu vyrysovanosť svalstva.

Ako ďalej približuje, mytológia za postavou Black Adam je známa mnohým fanúšikom komixov – stane sa nesmrteľným ,,šampiónom“, požehnaným schopnosťami Supermana a nebezpečnou mágiou čarodejníkov.

Tešíš sa aj ty na film Black Adam?

Zdroj: hashtag.sk, instagram.com/therock
Odporúčame