Drogy, alkohol a sexuálne závislosti. Takto žijú obdivované celebrity!

commons.wikimedia.org

commons.wikimedia.org

#Drogy, alkohol, striptízové kluby a bitky. To je len krátky zoznam toho, čo všetko hviezdy na svojich bujarých večierkoch povyvádzali. Pozrite si zoznam tých najdrsnejších a najbláznivejších párty a tiež to, čo na nich hviezdy povystrájali. Niektoré z nich nedopadli práve najlepšie…

Wiz Khalifa – míňa tisíce na trávu!

Ako sa sám Wiz priznal, ročne minie 120 000 dolárov na trávu! To znamená, že si mesačne „vyčlení z rozpočtu“ na marihuanu 10 000 dolárov. Tak ten sa teda nešanuje! Koniec koncov, pre trávu už mal aj problémy. Pri prehliadke jeho autobusu, s ktorým jazdí na turné, našli policajti množstvo marihuany. Wiz bol zatknutý a obvinený z držania drog. No povedzme si, ak má žúrovať celú noc, musí ho niečo držať na nohách. Na jednej párty bol videný v striptízovom klube s množstvom marihuany a tiež kopami peňazí. A s kým žúroval? So Snoopom! Takže už je všetko jasné.

Rihanna – minula v striptízovom klube 100 000 dolárov

Rihanna veru nie je sladké dievča. Na párty v striptízovom klube to roztočila s Drakeom a s rapermi Future, Bun B a August Alsina. Vraj si najviac rozumela práve s Drakeom. Rozhadzovali peniaze a tešili sa z dažďa z bankoviek, potom sa bozkávali na parkete a Rihanna okolo neho twerkovala. Takto sa zabávali do rána! Účet na sto litrov ani neriešili.

Lindsay Lohan – narodeniny v liečebni

Lindsay bola známa ako poriadna závisláčka! To sa jej nevyplatilo a 27. narodeniny už strávila v liečebni. Ako sa sama priznala v šou Oprah Winfrey, užívala kokaín, aby vydržala žúrovať čo najdlhšie. Jej najväčšou závislosťou bol však podľa vlastných slov alkohol. Na drogy a alkohol dokázala minúť desaťtisíce. V súčasnosti má životného trénera, ktorý sa snaží dať ju do poriadku.

wikimedia.org
wikimedia.org

Justin Bieber – keď je opitý, nevie čo so sebou!

O Justinovi sme sa toho napočúvali už dosť. Keď je opitý, správa sa ako idiot. Spomeňme si len na jeho močenie do vedra s mopom v reštaurácii. Alebo to, ako sa na dovolenke s Jayde Pierce prechádzal nahý. Na jednej párty v striptízovom klube vraj naobjednával drinky za 75 tisíc dolárov. A peniaze rozhadzoval, akoby to boli len obyčajné papieriky.

Angelina Jolie – bývalá závisláčka

Aj Angelina to kedysi vedela poriadne roztočiť. Hoci sa dnes vzorne stará o svoju početnú rodinu, nebolo to vždy tak. Jej drogový díler Franklin Meyer povedal, že si od neho kupovala heroín a kokaín aspoň trikrát týždenne. Často si vraj „šľahla“ rovno pred ním! Okrem toho bola známa svojimi neviazanými sexuálnymi praktikami. Mala to rada v trojke, páčilo sa jej sado-maso a často žiadala svojich priateľov na párty, či môže využiť ich spálňu. Aby si dopriala rýchlovku. S kým? Kto bol práve poruke!

Macaulay Culkin – párty na jeho počesť každý mesiac

Macaulay je perfektný príklad toho, ako sa z detskej hviezdy a rozkošného chlapčeka môže stať troska. Po sérii neúspešných filmov Macaulay pochopil, že v herectve mu to asi viac nepôjde. Preto sa zamestnal v jednom z newyorských klubov ako DJ. Tento klub navyše každý mesiac usporiada párty, práve na počesť svojho slávneho DJa. Na týchto párty je to vraj dosť drsné a zoznam celebrít, ktoré si ich užívajú, je dlhý.

Russell Brand – minulosť – sexuálna závislosť!

Treba povedať, že Russell už dnes hrá pokojného baránka. Kedysi však bol závislý od drog a alkoholu. Tieto závislosti ho takmer zabili. Bol tiež vychýreným sexuálnym zhýralcom. Keď sa ho opýtali, s koľkými ženami mesačne spal, odpovedal: „Spočítajte dni a jednoducho ich vynásobte tromi! Milujem to! Moja osobnosť je veľmi návyková.“ Toto bol aj jeden z dôvodov rozvodu s Katy Perry. Teraz je však už celkom iný. Vraví, že má priateľov, ktorí pijú, fajčia marihuanu a dokonca užívajú crack a pritom majú svoje rodiny. On však tvrdí, že to nedokáže. Vraj sa musí všetkého vzdať!

Kate Moss – niekoľkodňové párty!

Najznámejšia supermodelka všetkých čias má zrejme záľubu v dlhotrvajúcich oslavách. Jej svadobná hostina trvala celé tri dni a minula na ňu 500 000 Eur. Slušná suma. Na 35. narodeniny zas usporiadala oslavu, ktorá trvala štyri dni. Dvakrát jej dom navštívili policajti, pretože susedia sa sťažovali na hluk. Uviedli, že odkedy sa Kate do susedstva presťahovala, je to vždy tak! Nuž, párty sú pre ňu asi to pravé.

Robert Downey Jr. – poriadny búrlivák

Úspešný a perfektný herec s poriadne tučným kontom. Kedysi to tak nebolo a preto si dnes užíva naplno. Pracoval vraj v pizzérii ako umývač riadu a zarábal osem centov na hodinu! Po tom, čo sa stal úspešným, zrejme nevedel čo so sebou. Raz sa nadrogovaný a opitý vlámal do susedovho domu, vyzliekol sa do spodkov a zaspal. Inokedy ho našli v uličke zamorenej krysami, za istým hotelom v L.A. Samozrejme, v jednom zo svojich „stavov“. Aby toho nebolo málo, raz šoféroval svoje Porsche po Sunset Boulevard v L.A. opitý, pričom v aute boli nájdené aj drogy a revolver. Pred sudcom povedal: „Užívanie drog je pre mňa ako mať v ústach brokovnicu s prstom na spúšti. A mám rád chuť kovu v ústach.“ Okrem toho bol raz vyhodený zo Show Ally McBeal potom, čo sa prechádzal po L.A. bosý a nadrogovaný. Keď sa ho spýtali na jeho zmenu, povedal: „Hovorieval som, že uvítam guľku do hlavy, keď budem mať po štyridsiatke, budem opäť ženatý, akčný otec, žijúci na útulnom predmestí L.A. Teraz som ten chlap!“ Zrejme len dospel…

Miley Cyrus – opitá a hore bez

Je známejšia svojimi excesmi ako filmami aj hudbou dokopy. Podľa toho, čo dokazuje na koncertoch, si človek myslí, že je večne na drogách. Ale dokáže ešte viac. Na jednej párty v striptízovom klube vraj minula 10 tisíc dolárov. V tomto zozname to síce nie je najviac, ale aj tak. Desať tisíc za noc?! Poriadne si užívala aj svoje 22. narodeniny. Dala si marihuanový koláč, nejaké drogy a jasné, že aj štedrú porciu alkoholu. Potom v klube tancovala hore bez. Možno sa ti to nezdá až také strašné. No predstav si, že by takto tancovala napríklad tvoja frajerka!

Paris Hilton – drinky za 230 tisíc dolárov

Na jednu párty v New Yorku si pozvala skupinu 11 priateľov. A spolu si vychutnali drinky za 230 tisíc dolárov, ktoré samozrejme zaplatila milionárka Paris. Zdá sa vám toto číslo neskutočné? Tak vedzte, že to mala z čoho zacvakať. Pretože na jednej akcii jej za to, že robila DJ-ku, zaplatili 2,7 milióna dolárov! Neuveriteľné.

Steve – O – drogy a sex

Polepšený Steve – O sa priznal, že počas štúdia ho zaujímali jedine drogy a párty. Neskôr, keď začal spolupracovať s Jackass, to bolo čoraz horšie. Na úplné dno sa dostal vtedy, keď u svojho drogového dílera bral drogy z krvou nasiaknutého stola. Bojoval tiež so sexuálnou závislosťou. Jedna striptérka sa dokonca pochválila jeho podpisom na svojom zadku.

Charlie Sheen – je proste Charlie Sheen

O tomto fanúšikovi alkoholu, drog a žien, vieme svoje. Kvôli drogovej závislosti prišiel o hlavnú úlohu v seriáli Dva a pol chlapa. Údajne dokázal minúť denne na kokaín 1400 dolárov. A na šľapky mesačne 15 tisíc dolárov! Sám odhaduje, že spal s viac ako 5000 ženami. Svoje si s ním užila aj jeho zubárka. V jednom zo svojich stavov na ňu vraj vytiahol nôž a potom ju chytil za prsia. V roku 1998 sa predávkoval kokaínom. To mu ale zrejme nestačilo a v spanilej jazde pokračuje aj ďalej, hoci už poznačený nezmazateľným znakom HIV pozitív. Aj nespútaný život má svoju daň!

Lil‘  Wayne – 250 tisíc dolárov za jednu noc

V jednom zo striptízových klubov za jednu noc minul 250 tisíc dolárov. Striptérky mali zjavne šťastnú noc. Je na mieste číslo dva, čo sa týka výšky účtu za jednu noc. Kto je na prvom mieste? Dočítate sa!

Flavor Flav – 2600 dolárov denne na drogy

Tento americký hudobník napísal autobiografiu, v ktorej popísal svoje závislosti. Vraj na drogy míňal denne 2600 dolárov a to počas šiestich rokov! Skúsme si to spočítať. Spolu tak minul 5 696 000 dolárov! V roku 2015 bol obvinený z jazdy pod vplyvom alkoholu a v jeho krvi sa našiel aj kokaín. Nedokážem pochopiť, ako niekto dokáže minúť 2600 dolárov denne! Vy áno?

Mike Tyson – závislý nielen na drogách

Tyson je známy svojimi výčinmi. Keď bol pred jedným zo zápasov testovaný na drogy, použil umelý penis, ktorý bol naplnený cudzím močom, aby nezistili, že je feťák! Skutočne vynaliezavý. Známa je tiež jeho bitka s Lennoxom Lewisom počas tlačovej konferencie v roku 2002. Tyson priznal, že bol pod vplyvom kokaínu. Vo svojej autobiogafii priznal, že za rok dokázal minúť 60 miliónov dolárov na drogy! Zrejme si potrpel na kvalitu.  Okrem toho bol vraj raz pod vplyvom omamných látok a podarilo sa mu stratiť kufor s miliónom dolárov. Na to niet čo povedať…

Rick Ross – majster v míňaní v strip kluboch!

Tak a máme výhercu, pokiaľ ide o útraty v striptízových kluboch. Rick Ross slávil svoje narodeniny v striptízovom klube na Miami. A za jednu noc dokázal minúť milión! Ross tvrdí, že minúť milión za noc nie je nič ťažké: „V každej VIP sekcii máš 10 až 20 dievčat. A každej dáš za tanec 30 až 50 tisíc.“ Fakt pohoda…

Deryck Whibley – 5-krát takmer zomrel

Spoznávate vo videu lídra kapely SUM41? Nie? Ani sa nedivím. Takto dopadol Deryck vďaka svojim závislostiam. Lekári ho varovali, že stačí jeden drink a môže byť mŕtvy. Už päťkrát takmer zomrel, keď mu zlyhala pečeň a obličky. Raz sa dokonca musel odznova učiť chodiť. Ako sám vraví, jeho životný štýl bol: „Mix Jack Daniels a vodka, európsky kokaín a nonstop párty.“

Scott Storch – milióny na drogy

Jeden z najslávnejších hudobných producentov, ktorý pracuje s menami ako Snoop Dogg, Chris Brown, Christina Aguilera alebo Beyoncé, si zarobil pekné peniaze. Výsledkom je jeho závislosť na drogách. Za menej ako pol roka na ne vraj minul 30 miliónov dolárov! Jeho spolupracovník Derek Jackson povedal, že Scott sa zmenil z normálneho človeka na blázna do drog!

Rick James – pod vplyvom drog týral dievča

Aj keď bol skvelý hudobník, jeho život boli drogy a párty. Raz dokonca vyhlásil, že fajčenie čistého kokaínu je preňho ten najlepší fyzický pocit, aký kedy zažil. Potom, čo jeho matka zomrela na rakovinu, to s ním išlo dole vodou. Sám o sebe vtedy povedal: „Boli to orgie. Bol to sadomasochizmus. Bola to sodomia. Bol som rímsky cisár Caligula. Bol som markíz de Sade.“ Po jednom fláme dokonca so svojou ženou držali v zajatí 24 ročné dievča, pričom ju týrali a pálili jej nohy. Za tento čin strávil dva roky vo väzení. Zomrel vo veku 56 rokov, pričom v krvi mu našli 9 rôznych druhov drog.

Philip Seymour Hoffman – zomrel na predávkovanie

Vynikajúci herec Hoffman zomrel po tom, čo dlhé roky bojoval so svojou závislosťou na heroíne. Jeho dlhoročný díler Robert Vineberg bol zatknutý a neskôr uviedol, že Hoffman užil dvojnásobné množstvo heroínu, ako je bežné. Mŕtveho herca našla polícia ešte so striekačkou v paži a okolo neho bolo 73 balíčkov drogy. Hoffman bol závislý už od roku 1989 a jeho priatelia tvrdia, že minul na drogy mesačne 10-tisíc dolárov.

Whitney Houston – jej tragický koniec

Popová hviezda a kráľovná 80-tych a 90-tych rokov zomrela po predávkovaní kokaínom. Závislá bola dlhé roky. Spočiatku mala závislosť pod kontrolou, no neskôr zmeškávala schôdzky a dokonca rušila koncerty. Veľmi zle na tom bola aj v roku 1996, kedy s manželom Bobbym Brownom neustále užívali drogy. Whitney zomrela vo veku 48 rokov.

 

Zdroj: therichest.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači. Viac informácií

Nastavenia cookies na tejto webovej stránke sú nastavené na "Povoliť cookies" vám prehliadanie možné skúsenosti. Ak budete pokračovať na používanie tejto webovej stránky bez zmeny nastavenia cookies alebo kliknite na tlačidlo "Prijať" nižšie potom dávate súhlas k tomu.

Zavrieť