Dr.Dre pracuje na soundtracku k novej časti videohernej série GTA

Ubehlo už celých 6 rokov od posledného albumu najväčšieho doktora svetovej rapgame. Dr.Dre vydal svoj album Compton inšpirovaný biografickým filmom skupiny N.W.A. v sprievode správ, že je to pravdepodobne jeho posledný štúdiový album vôbec. Aktuálne sa však objavili informácie, žeby sa to mohlo zmeniť!

Ide o to, že okolo videoherného štúdia Rockstar Games sa už pekných pár rokov špekuluje, že pracujú na vývoji ďalej časti svojej najúspešnejšej série GTA. Od vydanie GTA V totiž ubehlo už osem rokov, a preto je ďalšia časť dozaista na spadnutie. Čakanie nám síce môže skrátiť napríklad aktuálne mediálne preberaná pôvodná GTA trilógia, ktorá vyjde už túto jeseň vo svojej remastrovanej podobe. Pôjde konkrétne o trojicu hier GTA III, GTA: VICE CITY a GTA: SAN ANDREAS, ktoré výjdu pod spoločným názvom Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition.

Späť však k spomínanému Dr.Dremu. Ohľadom jeho aktuálnej tvorby sa totiž vyjadril sám Snoop Dogg pre Rolling Stone Music Now podkast. Snoop povedal, že Dre je opäť v štúdiu a maká na poriadne vyhrotenej novej muzike, na ktorú sa máme tešiť. Snoop Dogg tvrdí, že táto nová muzika sa v istej miere spája práve s pripravovanou neoznámenou GTA hrou, pričom naopak Rick Ross vravel, že Dre pracuje na konkrétnom projekte… žeby teda išlo priamo o album v rámci soundtracku k novému GTA? Budeme ťa informovať!

 

Odporúčame