Mladý producent Dinelo v skladbe Together tonight: Vychutnaj si pohodový letný vibe !

Dinelo a nová skladba Together tonight

Zdroj: YouTube/Dinelo

#Hudobný producent, skladateľ a DJ – to všetko zastrešuje umelecké meno Dinelo, ktorého tvorbu počúvame z popredných priečok rádií nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí. Svojou novinkou TOGETHER TONIGHT pripomína pohodový letný vibe. Meno Dinelo však na Slovensku medzi producentmi nie je neznáme.

Jeho výraznejší počin mal naposledy pred dvoma rokmi v spolupráci so slovenskou speváčkou a herečkou Veronikou Strapkovou v skladbe Unchangeable. Dokonca ich ďalšia spoločná skladba Leave Me Now, sa zaradila medzi najhranejšie slovenské skladby podľa hudobnej federácie IFPI. V roku 2016 vydal Dinelo prvý vokálový singel This Could Be True, pri ktorom spolupracoval so spevákom PRYVT RYN z Los Angeles. Rok nato sa opäť spojili a vydali ďalší singel Never Be Young, ktorý sa objavil aj na svetovej hudobnej platforme VEVO.

Pôsobí aj na Slovensku

Okrem zahraničných spoluprác aktuálne Dinelo pracuje a hrá aj na Slovensku. Preto jeho letná skladba vznikla v jeho rodnom kraji, keďže v samotnom videoklipe figuruje skutočná trojica kamarátov a spolužiakov zo strednej školy. Tento pohodový vizuál má tak ešte lepšiu a uveriteľnejšiu atmosféru. Síce track vznikal ešte počas minulých Vianoc, no už od začiatku tvorby mal v pláne urobiť čo najviac pozitívnu skladbu, ktorá bude dokonale symbolizovať leto.

Song Together Tonight je o tom, aby sme nestrácali čas, našli si lásku (v hocijakej forme) a dokázali si tak o to viac užívať prítomný moment. “Hlavnou myšlienkou videoklipu bolo navodiť v ľuďoch príjemnú letnú atmosféru, ktorá by dopĺňala atmosféru skladby. Natáčanie prebiehalo počas dvoch dní vo veľmi príjemnom duchu v centre Košíc,” hovorí režisér a kameraman Peter’s Touch.

Zdroj: Tlačová správa
Odporúčame