Šokujúce priznanie svetoznámej speváčky: Nie je muž ani žena! Takto na zmenu reagujú osobnosti

Speváčka Demi Lovato.

Speváčka Demi Lovato sa necíti ako žena ani ako muž (Zdroj: instagram/ddlovato)

#Demi Lovato je pre mnohých známou osobnosťou. Pôvodne sa preslávila svojou rolou v hudobnom filme Camp Rock a neskôr vstúpila do povedomia vďaka svojej vlastnej hudobnej tvorbe, pričom získala aj nomináciu na cenu Grammy. Dvadsaťosemročná umelkyňa však nemala jednoduchý život. Trpela depresiou, poruchami príjmu potravy aj sebapoškodzovaním. V poslednej dobe sa jej život stal predmetom diskusií najmä po spovedi s názvom Dancing with the Devil. V dokumente hovorila aj o znásilnení a trpkých skúsenostiach s drogami, po ktorých má následky. Začiatkom roka spievala Demi Lovato aj v programe, ktorý oslavoval inauguráciu nového prezidenta USA Joea Bidena.


Demi Lovato ukázala svoje telo bez retuše: Celulitída a takmer desať miliónov srdiečok na Instagrame


V súkromnom živote Demi však nastala ďalšia zmena. Vo videu na svojom Instagrame bola zverejnená informácia, že sa cíti ako nebinárna osoba, a preto mení zámená, ktorými si žiada byť oslovovaná na oni/ich. ,,Väčšinu života sme rástli pred vami všetkými. Videli ste to dobré, to zlé a všetko medzi tým,“ vidíme v novom poste na Instagrame. Ďalej dodáva, že dnes je ten deň, kedy môže zo svojho života zdieľať konečne viac. ,,Sme hrdí, že vám môžeme oznámiť, že sa identifikujeme ako nebinárna osoba a oficiálne meníme svoje zámená na oni/ich.“ Toto rozhodnutie vraj prišlo po množstve uzdravovania a sebareflexie. Demi Lovato je stále v procese učenia, no zdieľanie tejto novinky podľa vlastných slov otvára nový level zraniteľnosti.

Na šokujúcu zmenu svetoznámej hviezdy okamžite zareagovali tisíce ľudí z celého sveta. Okrem iného pribudli pod videom na Instagrame podporné komentáre oficiálnych účtov Facebook aplikácie a Instagramu. Poklonu speváčke zložili aj fotograf Angelo Kritikos, Matt Bernstein či známa moderátorka Ellen DeGeneres. ,,Každým dňom ťa milujem viac,“ napísala Ellen na Twitteri. Počas krátkej doby pribudli pod videom a tweetmi tisíce srdiečok a komentárov. Mnohí pritom označujú toto priznanie za obrovský krok vpred pre celú komunitu nebinárnych osôb.


Inaugurácia plná hviezd: Emotívne vystúpenie Lady Gagy, dychberúca Jennifer Lopez a Katy Perry so svojím najväčším hitom


Samozrejme, takéto priznanie sa nezaobíde bez ľudí, ktorí ho kritizujú a po zverejnení správy na Slovensku sa začali Demi mnohí posmievať. Na to reagovala influencerka Betka Saloňová, ktorá sa pravidelne na svojom profile venuje aj vážnym témam, nevynímajúc práva LGBTI komunity. ,,Je smutné, ako sami chceme niekam patriť, byť obľúbení a tolerovaní… ale sami nedokážeme tolerovať druhých,“ komentovala Betka hejt na sociálnych sieťach voči priznaniu speváčky. Podľa influencerky je tiež smiešne, že chceme žiť naše životy podľa seba a vadí nám, ak nám ich niekto komentuje, ale sami chceme, aby druhí žili podľa našich predstáv a názorov.

Si fanúšikom Demi Lovato?

Zdroj: hashtag.sk, instagram.com/ddlovato, wikipedia.org,
Odporúčame