Deep Thought o sebe dáva vedieť. Na novom EP hosťujú Dokkeytino aj Yungfakgod

Stále platí, že veľmi radi dávame do popredia mená, o ktorých sa možno nevie toľko, ako by sa patrilo. Do tejto kategórie ešte stále patrí aj interpret menom Deep Thought, ktorý ale tvrdo pracuje na tom, aby jeho meno poznali ľudia po celom Slovensku. Najnovšie vydáva EP s názvom BACK, pričom na tomto projekte sa objavujú aj zaujímaví hudobní hostia. Poďme sa na to pozrieť detailnejšie.

EP nesie názov BACK, pričom hneď na úvod vám ponúkname skladbu s rovnomenným názvom. Zaujímavá hudba, zaujímavé myšlienky a celkovo dojem, ktorý pretrváva. Rozhodne sa nejedná o track, na ktorý by ste hneď po vypočutí zabudli.

Na EP sa objavuje napríklad Dokkeytino, pričom svoje miesto na tomto hudobnom projekte má aj Yungfakgod. Celkovo, EP BACK prináša zmes, ktorá poslucháča zaujme a ako sme sa dozvedeli priamo od zdroja, tento projekt si budete môcť vypočuť aj na streamovacích platformách ako Apple Music či Spotify.

Ak ste toto EP ešte nepočuli, rozhodne by ste to mali napraviť. Deep Thought už na našom webe v minulosti priestor dostal a už vtedy znel zaujímavo. Teraz je na jeho tvorbe cítiť progres, a ak to bude týmto smerom pokračovať, budeme o ňom počúvať stále viac.

Foto: Deep Thought, Cover EP BACK

Podporujeme nádejných interpretov. Ak si myslíš, že máš na to napíš nám na redakcia@generaciarapu.sk . 

 

Odporúčame