Na toto sme čakali 24 rokov: Deadpool a Wolverine vrátia späť známeho záporáka!

Deadpool

Deadpool dorazí už tento mesiac (Zdroj: YouTube.com/ Marvel Entertainment )

#Pripravovaný film Deadpool & Wolverine patrí medzi absolútne najočakávanejšie filmové projekty vo svete Marvel superhrdinov. Film, ktorý po tom všetkom dlhom čakaní spojí tieto dve ikonické postavy z Marvelovho vesmíru, sľubuje priniesť akciu, humor a nezabudnuteľné momenty. Najnovšie sa nám zároveň predstavil v novom traileri!

Návrat známeho záporáka

Fanúšikovia sú nadšení z návratu Hugha Jackmana do úlohy Wolverinea, a očakávajú, že spolu s Ryanom Reynoldsom prinesie na plátno jedinečnú chémiu a humor… Čo tak z doterajších ukážok aj pravdepodobne bude! Film má potenciál stať sa veľkým hitom a okrem Hugha sa vráti aj množstvo ďalších postáv.

Jedným z tých, ktorých návrat už je po novom dobre známy, je aj Sabretooth! Z komiksov ide o Loganovho brata, avšak to sa v prvom X-Men filme z roku 2000 vlastne vôbec neriešilo… A práve Tyler Mane, predstaviteľ Sabretootha zo zmieňovaného filmu, sa ukázal v najnovšom traileri!

Máme sa na čo tešiť

Deadpool & Wolverine bude jednoducho film, ktorý spĺňa všetky predpoklady stať sa ďalším úspešným prírastkom do Marvel Cinematic Universe. A je to aj naozaj potrebné, pretože Marvel určite potrebuje nový dych. Od tejto snímky to právoplatne očakávame a pevne veríme, že nezostaneme sklamaní! Film dorazí do slovenských kín už 25. júla a určite sa z našej strany potom môžeš tešiť aj na recenziu.

Sleduj nás aj na Instagrame

Zdroj: Hashtag.sk
Odporúčame