Nová skladba a videoklip Dary Rolins rozdelili ľudí na dva tábory: Musíš na to dozrieť alebo ide o skvelú štúdiu granátového jablka?

Dara Rolins predstavila svoju ďalšiu skladbu.

Dara Rolins sa v súvislosti s novou skladbou stretá s hejtmi aj pochvalami (Zdroj: youtube.com/ Dara Rolins)

#Dara Rolins patrí medzi stálice slovenskej hudobnej scény, o ktorých si už určite počul. Aj napriek tomu, že svoju kariéru naštartovala ešte ako dieťa, hudbou jednoducho žije a svojich fanúšikov neustále zásobuje novinkami. Viackrát sa jej však už podarilo dostať pod paľbu naozaj nepríjemnej kritiky.


Nora Mojsejová rapuje a slovenský internet vybuchol: Sleduj tie najlepšie reakcie na skladbu so Slaytiiinou


Pred pár dňami Dara vydala svoj nový song Pena, ku ktorému zverejnila aj videoklip. Režisérom vizuálu je známy fotograf Lukáš Kimlička a v klipe môžeš sledovať hneď niekoľko odvážnych záberov samotnej speváčky. Reakcie ľudí sa objavili takmer okamžite a podľa niektorých Dara tentokrát ,,prestrelila“.

Darina novinka rozdelila ľudí na dva tábory. Časť ľudí tvrdí, že by mala nájsť nový koncept tvorby videí aj muziky, niektorí zasa tvrdia, že na pochopenie Darinej hudby treba dozrieť. Dominantným prvkom v klipe bolo jednoznačne granátové jablko, ktorého sa týkalo aj množstvo komentárov. Práca Lukáša Kimličku sa však zapáčila aj raperovi Majselfovi, ktorý na novú pieseň a klip reagoval komentárom na instagrame. Názor si určite po vypočutí skladby vytvoríš sám a budeme radi, ak nám ho dáš vedieť aj v komentároch. 

Zdroj: YouTube.com/ Dara Rolins
Zdroj: YouTube.com/ Dara Rolins
Zdroj: YouTube.com/ Dara Rolins
Zdroj: instagram.com/ Dara Rolins
Zdroj: YouTube.com/ Dara Rolins
Zdroj: YouTube.com/ Dara Rolins
Zdroj: hashtag.sk, youtube.com/ Dara Rolins
Odporúčame