Dlhoroční partneri očakávajú prvého potomka: Daniel Radcliffe, známy ako čarodejník Harry Potter, bude otcom

Daniel Radcliffe a Erin Darke očakávajú prvého potomka

Daniel Radcliffe a Erin Darke očakávajú prvého potomka (Zdroj: GETTY IMAGES/Leon Bennett)

#Dlhoroční partneri svetu oznámili správu, že očakávajú prvého potomka. Pre oboch budúcich rodičov, Daniel Radcliffe (33) aj Erin Darke (38), to bude prvé dieťa. Dvojica sa stretla ešte v roku 2013 pri nakrúcaní životopisnej drámy s názvom „Kill Your Darlings“. Radcliffe hral vo filme básnika Allena Ginsberga a Darke vystupovala ako Gwendolyn, o ktorú mal romantický záujem. Po desiatich rokoch spolužitia, prišla tá najkrajšia zmena v ich životoch.

To, že očakávajú prvého potomka, už neskryjú

Pred pár dňami Daniela s Erin odfotografovali v New Yorku a na záberoch je jasne vidieť zväčšujúce sa bruško partnerky. Daniel sa o svojom okamžitom spojení s Erin rozhovoril ešte v roku 2014 pre časopis Parade: „Bola to jedna z tých okamžitých vecí, pri ktorých si hovoríte – Oh, naozaj sa mi páči táto osoba. Jednoducho máte s niekým spojenie a zrazu je neuveriteľne ľahké s ním hovoriť. Bola to jedna z takýchto situácií.“

Odvtedy pár spolupracoval na niekoľkých projektoch, vrátane Radcliffovho komediálneho seriálu PBS „Miracle Workers“. Spolupráca ich baví, ale nechcú ju robiť stále. „Obaja tiež píšeme, takže možno by sme niekedy spolu niečo napísali a bolo by to skvelé“, povedal Radcliffe niečo o ich budúcich plánoch.

33 – ročný herec je nadšený, že bude otcom. Svoj život s Erin považuje za naozaj pekný a držia sa radšej nenápadne v úzadí. Po jeho boku sa však objavila na nedávnej premiére Danielovho filmu „Weird: The Al Yankovic Story“ na Medzinárodnom filmovom festivale v Toronte, v septembri 2022.

Čo si o detskej sláve Daniel myslí

Svoju hereckú kariéru začal už ako 10 – ročný chlapec a doteraz sa podelil o niekoľko myšlienok o sláve a detských filmových hviezdach. V rozhovore pre Newsweek povedal: „Nechcel by som slávu pre svoje dieťa. Chcem, aby moje deti, ak a keď budú existovať, boli okolo filmových kulís. Snom by bolo, keby prišli a povedali – Bože, vieš rád by som bol v umeleckom oddelení. Rád by som bol súčasťou tímu.“

Sleduj náš Facebook

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame