V Poprade vyrástol nový coworking: Na čo všetko sa môžeš tešiť?

Zdroj: Coworking Poprad

Zdroj: Coworking Poprad

#Nepracuj doma sám, pridaj sa k nám – tak znie heslo nového popradského projektu, ktorý sa napriek pandémii postupne v centre Popradu vyvíja.

Zdroj: Coworking Poprad

Pandémia zmenila svet a milióny pracovníkov sa presunulo z kancelárií do homeofficov. Korona zmenila aj pojem coworking. Coworking nie je len kancelária, coworking sú predovšetkým ľudia. Ľudia, s ktorými sa môžeš stretnúť, nezáväzne porozprávať alebo rozvíjať spolupráce či projekty. Prečo by si mal popradský coworking navštíviť aj ty?

Naživo. Coworking je priestor, kde môžeš stretnúť ľudí, keď ťa už nebaví sedieť doma zavretý so svojim počítačom. Stretnúť ľudí už nie je bežné ako voľakedy a coworking ponúka práve túto možnosť – stretnúť ľudí, porozprávať sa tvárou v tvár, ísť spolu na obed.

Spolupráca. Coworking je ideálnym miestom na vytváranie nových kontaktov na profesionálov z rôznych oblastí – programovanie, marketing, manažment, neziskový sektor. Na jednom mieste nájdeš zaujímavých a šikovných ľudí. Popradský coworking je skvelou voľbou pre každého networkera!

Komunita. Človek je tvor spoločenský a rád stretne ľudí, s ktorými má niečo spoločné – sídlisko na ktorom vyrastali, školu či pracovné zameranie. Široká sieť priateľov a známych ti otvára nekonečné možnosti, ako zmysluplne tráviť čas a rozvíjať sa. Coworking Poprad je zároveň členom Slovenskej asociácie coworkingov, vďaka čomu môžu jeho členovia bezplatne využívať služby a priestory všetkých partnerov v rámci Slovenska.

Zdroj: Coworking Poprad
Zdroj: Coworking Poprad

Kancelárske zázemie. Práca v coworkingu je nielen príjemná, ale aj praktická. Bežné kancelárske zázemie je vždy poruke – rýchly a stabilný internet, tlačiareň, kopírka, scanner, projektor, flipchart, kancelársky papier, písacie potreby. Je fajn mať týchto malých pomocníkov vždy poruke. Prestaň sa už teda krčiť doma na gauči a vymeň ho za poriadny pracovný stôl! 🙂

Zdroj: Coworking Poprad
Zdroj: Coworking Poprad

Káva. Káva je neoddeliteľnou súčasťou kancelárií a pracovného prostredia, no zaslúži si samostatnú kapitolu. V prvom rade je v coworkingu takmer vylúčené, že dobrá, čerstvo zomletá káva bude chýbať. Pre každého coworkera je zadarmo a ponuka tých najlepších káv sa neustále mení.

Zdroj: Coworking Poprad
Zdroj: Coworking Poprad

Zasadačky. Neraz padne vhod sa zavrieť a vybaviť dôležitý hovor alebo brainstormovať s kolegami v súkromí. Nato je zasadačka ako stvorená a v žiadnom coworkingu nemôže chýbať.

Technické možnosti. Coworking Poprad ti ponúka aj komplexnejšie technické vybavenie, ktoré v bežnej kancelárii nenájdeš. Disponuje high-tech live stream video štúdiom a podcastovou miestnosťou. Ak si content creator, práve tu nájdeš skvelé zázemie pre svoju tvorbu.

Zdroj: Coworking Poprad
Zdroj: Coworking Poprad

Vzdelávanie. Technologický pokrok nás núti sa neustále vzdelávať. Vďaka komunite profesionálov v coworkingu je vzdelávanie prirodzené a neustále. Okrem toho mnoho coworkingov ponúka rôzne kurzy od marketingu, cez programovanie. Vzdelávacím možnostiam sa v coworkingu medze nekladú. Pridaj sa do programov ako Tatry IT Community, či Biznis raňajky, ktoré organizuje Coworking Poprad.

Eventy. Coworking je praktické a cenovo výhodné miesto na organizovanie vlastného podujatia. Počas corony bolo organizovanie verejných podujatí veľmi obmedzené. Zlepšenie pandemickej situácie umožní návrat k organizovaniu podujatí.

Knihy aj hry. Okrem pracovného prostredia ponúka Coworking Poprad chill-out zónu s výberom zaujímavých kníh či ponukou spoločenských hier na dlhé zimné večery.

Samozrejme, toto nie je konečný zoznam atribútov coworkingu. Coworking je dynamický priestor, ktorý robia jeho členovia jedinečným. Takýmto jedinečným priestorom s jedinečnými ľuďmi je aj Coworking Poprad. Nepracuj doma sám, pridaj sa k nám.

Viac sa dozvieš na coworkingpoprad.sk

Zdroj: Tlačová správa
Odporúčame