Boj o 90.000 Kč, súťaže pre divákov, prednášky a omnoho viac: Príďte zažiť herný svet na Comic-Con Prague 2022!

Comic Con

Príď zažiť skvelú atmosféru Comic-Con v Prahe (Zdroj: Tlačová správa/Lancraft)

#Tretí ročník vydania festivalu Comic-Con Prague prichádza opäť do pražského O2 Universum. Okrem programu nabitého známymi menami nielen komiksového a filmového sveta sa môžu návštevníci tešiť aj na herný svet od LanCraftu.
Počas troch dní festivalu, 22.-24.4.2022, si na svoje príde ako fanúšikovia hier, e-športu, ale aj všetci, ktorí budú chcieť otestovať svoje herné zručnosti.

Prever svoje schopnosti

Okrem rôznych turnajov v hrách ako CS:GO a League of Legends si budete môcť schopnosti preveriť aj v Jump King Challengi, rôznych vedomostných kvízoch a Samsung Reaction Time súťaži. Nebude chýbať ani prednáška o novinke Polda 7, alebo Doom s domácou osobnosťou Martinom Rotom.

Pre nadšencov e-športu sú pripravené finálové zápasy série Road to Comic-Con v hre Valorant a komunitnej ligy Dota 2 Community League. V oboch súťažiach si hráči rozdelia viac ako 92.000 Kč. Tieto zápasy si môcť užiť aj online.

Zapoj sa do losovacej súťaže

Všetky tri dni sa budú môcť návštevníci taktiež zapojiť do losovacej súťaže, v ktorej sú pripravené nadupané ceny. Vyhrať budete môcť balík cien od Nutrendu, herný monitor Samsung Odyssey G5, alebo hernú stoličku DXRacer.

Nezmeškajte túto jedinečnú šancu zažiť najväčší festival svojho druhu v Čechách. Na svoje si príde naozaj každý. Celý program spoločne s možnosťou zakúpenia vstupeniek nájdete na webe Comic-Conu.


Chceš byť nonstop v obraze?

Zdroj: Tlačová správa
Odporúčame