Čo ťa nezabije, to ťa … : Skladba, ktorú vydal ENS sa dotkne viacerých z vás

Opäť prichádza priestor na to, aby sme sa pozreli na interpreta, o ktorom ste ešte veľa pravdepodobne nepočuli. Konkrétne sa volá ENS a vydáva skladbu, v ktorej sa pravdepodobne veľa z vás nájde. Poďme sa na to detailnejšie pozrieť.

ENS je chalan, ktorý pochádza z mesta Hnúšťa a prvé, čo nám napadne, keď počujeme jeho track je, že má silnú emóciu a energiu. Samozrejme, je to subjektívny pohľad, ale v nás vzbudzuje práve takéto pocity. Téma a vlastne aj samotný názov je prakticky veľavravný, podobné situácie zažíva veľa ľudí, a teda nebude náročné sa stotožniť.

ENS nám povedal, že v Hnúšti to kultúra nemá jednoduché, povedal konkrétne, že jeho rodné mesto sa o ňom ani nezmieni a nepodporuje kultúru. To je koniec koncov smutné zistenie. Táto skladba, rovnako ako celá ENS-ova tvorba je dostupná aj na streamovacích službách.

O beat v tomto tracku sa postaral talentovaný chalan RIAD, pričom samotný ENS sa vyjadril, že beat sa mu veľmi páči. My môžeme v tomto prípade súhlasiť. Budete sledovať ďalej, ako sa bude ENS a jeho tvorba posúvať ďalej. Bude to každopádne veľmi zaujímavé.

Foto: ENS, skladba, YouTube

Podporujeme nádejných interpretov. Ak si myslíš, že máš na to napíš nám na redakcia@generaciarapu.sk . 

Odporúčame