Máš chuť na „Pilk“? Lindsay Lohan ti v novej reklame ukáže, ako môže chutiť mlieko a pepsi v jednom nápoji

Lindsay Lohan pepsi pilk

Spoločnosť Pepsi prišla s netypickým nápadom na nový nápoj a podporila ho aj správne vianočnou reklamou (Zdroj: Unsplash/NIKHIL)

#Dnes už v obchodoch bežne narazíš na produkty, o ktorých by sa ti kedysi maximálne tak mohlo snívať. Týka sa to napríklad aj nápojov. Spoločnosť Pepsi pred pár dňami prišla s pomerne netypickým nápadom. Nový šumivý nápoj s názvom „Pilk“ by mal v sebe okrem známeho sladkého nápoju zahŕňať aj mlieko. Nech už táto idea znie akokoľvek absurdne, spoločnosť vypustila do sveta aj reklamu. Tá dostáva už aj tak dosť nezvyčajný zámer na úplne nový level. Informuje o tom portál Ladbible.

Absurdný nápad podporený reklamou

Nápad spojenia pepsi coly a mlieka sa, pochopiteľne, stretol so zväčša odmietavými reakciami. V reklame, pri ktorej nie je celkom isté, či má byť braná s rezervou, sa objavila herečka Lindsay Lohan. Tá v minulosti plnila stránky bulváru, no v novom videu si, zdá sa, Pilk skutočne vychutnáva. Oblečená tradične vianočne a s úsmevom na tvári sa divákov snaží presvedčiť, že tekutina je naozaj ‚naughty‘ a ‚nice‘.

V klipe môžeš 36-ročnú Lohan najprv vidieť, ako si do pohára s úsmevom nalieva pepsi colu. Celé to doplní konštatovaním „nice“. To však očividne nestačí. Hneď na to totiž vleje do nápoja mlieko. Z výslednej almázie je očividne viac než nadšená, hoci tesne predtým, ako si z neho odpije, sa reklama skončí. Reklama má však veľkú moc, takže ak ti niektorý z tvojich kamarátov náhodou povie, že by  Pilk vyskúšal, nemal by si byť až tak prekvapený.

Reakcie hovoria za všetko

Pokiaľ bol krátky klip natočený za cieľom byť virálnym, zámer sa podaril. V mnohých divákoch však spustil odmietavé reakcie. Na sociálnych sieťach sa o svoje názory viacerí podelili.

„To je tak sprosté, aká NECHUTNÁ kombinácia s mliekom,“ napísal nemenovaný užívateľ na Twitteri.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Rebríček najlepších vianočných piesní: Navodia tú správnu atmosféru, máš radšej slovenské alebo zahraničné?

Ďalší zase napísal: „Tak najprv…nie som si istý, či vôbec niekto má rád Pepsi. Za druhé, prečo by ju mal mať radšej, keď v nej bude mlieko?“

„Raz som ako dieťa zmiešal Tang a mlieko a bolo to nechutné presne tak, ako som si myslel, takže keď počujem o mlieku a Pepsi, myslím, že to nevyskúšam.“

K tomu, že miešať tieto dve tekutiny do jednej nie je práve najlepší nápad, sa vyjadril jeden z komentujúcich takto: „Raz som s tým videl amatérsky vedecký experiment.“

Z názorov komentujúcich teda môžeme vycítiť, že väčšina z nich dá počas Vianoc predsa len prednosť tradičnému vaječnému likéru.


Chceš byť nonstop v obraze?

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame