Chceš byť súčasťou nášho koncertu a vystúpiť pred menami ako Pil C, Fobia Kid či RDKL Chef?

Fanúšikovia, ktorí sledujú našu stránku pravidelne, určite zaregistrovali, že sa v septembri chystá čo sa týka nášho projektu veľká udalosť. Naše prvé narodeniny budeme oslavovať koncertom, na ktorý sme si pozvali mená ako Pil C, Fobia Kid či RDKL Chef. Kompletný line-up spoločne s DJ-mi a partnermi podujatia budeme oznamovať už čoskoro, takže buďte v strehu.

Prejdime už ale ku informácií, kvôli ktorej ste na náš článok klikli. Iste ste si všimli, že okrem hlavných vystupujúcich sa na plagáte a v udalosti objavilo aj slovné spojenie – Contest of Talents. Keďže už od začiatku nášho projektu sa snažíme dávať priestor aj začínajúcim interpretom, inak to nebude ani na našej akcii. Denne nám chodí do inboxu enormné množstvo správ od začínajúcich a menej známych interpretov. Naša akcia bude šanca aj pre nich (vás). Ako?

Bude to formou súťaže a šancu bude mať absolútne každý. Čo musíš urobiť, aby si sa dostal do súťaže? Každý, kto sa bude chcieť zapojiť, nám musí zaslať JEDNU skladbu, s ktorou sa vlastne do súťaženia zapojí. Skladba musí byť nahratá na YT, aby sme si ju mohli my, a ostatní fanúšikovia pohodlne pozrieť. Ideálne by bolo aj niečo málo o sebe a skladbe napísať.

Uzávierka súťažiacich bude 15. júla 2017. Po tomto termíne už nebude možné zasielať skladby, a teda sa aj do súťaže zapojiť. Už dopredu vás chceme poprosiť, aby ste nám poslali len jeden email so skladbou a popisom, a nepýtali sa nás na zbytočné veci, keďže toho budeme mať v schránke naozaj dosť. Všetky emaily si dôkladne prejdeme, a širší tím ľudí vyberie do záverečného hlasovania 20 interpretov. Z finálnej dvadsiatky budete samozrejme najlepších vyberať VY – naši fanúšikovia. Bude to skrz hlasovania na našom webe. V emaily nám samozrejme tykajte.

Čo získajú traja najlepší?

  • Možnosť odohrať svoj „minikoncert“ pred našimi headlinermi
  • Vecné ceny

Čo získa absolútny víťaz?

  • Vstup pre seba a dvoch svojich kamarátov do VIP a backstage zóny, kde budú len vystupujúci a organizátori
  • Občerstvenie od našich partnerov
  • Promo článok na našom webe
  • A ďalšie zaujímavé veci ….

Veríme, že to pre vás bude dostatočné lákadlo. Na záver tu máme samozrejme najdôležitejšiu informáciu. Svoje skladby a potrebné informácie zasielajte na email – generaciarapu@gmail.com ! Všetky ďalšie informácie a podrobnosti z našej strany sa dozviete v najbližších týždňoch.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.