#Oktagon16, ktorý sa uskutoční v brnenskej Zoner BOBYHALL je už za dverami. Tešiť sa naň môžeme v sobotu 26.9, pričom nebudú chýbať viaceré zaujímavé duely. Predstaví sa aj jeden z najobľúbenejších fighterov v Oktagone, Gábor Boráros.
Práve jemu je venovaná nová epizóda cesty na Oktagon. Tvorcovia sa pozreli na Gáborové začiatky v tejto organizácii, veľké zápasy pred tisíckami divákov, no aj na nie moc príjemné momenty jeho kariéry. K tým patria najmä nepekné zranenia, po ktorých nemohol fighter dlhšiu dobu trénovať.
Gábor sa však z každého zlého momentu poučil a prišiel silnejší. Tento prístup sa snaží mať v každých životných situáciach. Práve preto chce po poslednej prehre v brnenskom zápas opäť zažiariť a samozrejme potešiť svojich fanúšikov výhrou K.O.

Zdieľať na