Češka, ktorá ohúrila Talianov: Ivana dostane zvodným pohľadom aj teba

Ivana Mrázová

Ivana je v Taliansku hviezdou, svoju kariéru modelky začala už v pätnástich (Zdroj: Instagram/ivana_mrazova)

#Má 28 rokov, 175 centimetrov a informácie o nej nájdeš skôr v taliančine ako v rodnej češtine. Ivana Mrázová zabodovala na plnej čiare práve v slnečnom Taliansku, aj keď pochádza z českého Vimperku.

Niet sa čomu čudovať, kontakt s touto krajinou mala už ako 15-ročná, keď sa rozhodla naplno rozbehnúť kariéru modelky. Prelom v jej kariére však zaznamenala až v roku 2012, kedy sa stala moderátorkou slávneho festivalu v Sanreme.

Vďaka jej účasti na týždni módy v Miláne bola vybraná ako tvár niekoľkých značiek, ako napríklad Cotton Club a Katia G. Odvtedy sa objavila vo viacerých kampaniach. Veľmi oceňujeme, že Ivana nepodľahla tlaku o dokonalých mierach modeliek. Jej postava je nádherná a absolútne sexy. Pýšiť sa môže dokonalým úsmevom a zvodným znamienkom nad hornou perou, ktoré je jej poznávacím znakom.

Na popularite jej pridal aj vzťah s modelom Lucom Onestinim, ktorý sa zúčastnil talianskej verzie reality šou Big Brother. Spolu tvoria pár ako z módneho časopisu. Krásnu Ivanu sleduje na Instagrame viac ako milión followerov. Tomu hovoríme úspech!

Zdroj: Hashtag.sk
Odporúčame