Černošská modelka púta svojím výzorom: Prekrásna tvár, napriek tomu mala v modelingu obrovské problémy

Foto: Facebook/Duckie Thot

#Meno Duckie Toth ti veľa zrejme nepovie. Ide o  23-ročnú modelku, ktorá sa narodila v Južnom Sudáne. Má tmavú pleť, výšku 1,79 m a zároveň niečo, čím sa výrazne líši od ostatných.

Duckie má neuveriteľne nádhernú tvár, ktorou pripomína minimálne bábiku Barbie. Dokonalé proporcie, krásne oči, plné veľké pery a snehobiely úsmev robia z jej tváre priam majstrovské dielo. Ak si k tomu prirátame dokonalú postavu, možno povedať, že Duckie je dieťaťom šťasteny.

Aj napriek tomu, že dnes patrí podľa nás Duckie Toth k najkrajším modelkám súčastnosti, nie vždy to bola prechádzka ružovou záhradou. Keď sa ako tínedžerka zúčastnila súťaže Next Top Model v Austrálii, čelila obrovskej kritike a nepochopeniu. Nielen diváci sa nevedeli stotožniť s tým, ako vyzerá a mysleli si, že jej výzor nie je dielom prírody. Problémy s ňou mali aj maskéri, ktorí nevedeli, aký mejkap pripraviť jej zamatovo tmavej pokožke. Inak na tom neboli ani kaderníci, ktorí si lámali hlavu s jej vlasmi.

Ako priznala Duckie v rozhovore pre teenvogue.com, pre 17-ročné dievča bolo ťažké pochopiť, prečo sú ľudia ku nej takí krutí a rozhodne jej to nepridalo na sebaistote. Oporou jej v tom čase bola Charlotte Dawson, a nádherná modelka aj vďaka nej prekonala nepríjemné obdobie. Dnes má Duckie Toth na Instagrame viac ako 1,1 milióna fanúšikov, ktorí s úžasom pozerajú na jej krásu.

 

 

Odporúčame