Celosvetová jednotka: Kanye svojim novým albumom opäť potvrdil dominanciu

Kanye

Kanye West opäť dominuje (Zdroj: Instagram.com/kanyewest)

#Áno, väčšinou sa tiež prichytíme, že projekt Vultures nazývame Kanyeho albumom, i keď na ňom pracoval spoločne s Ty Dolla Signom. Ale tak čo si budeme klamať, Kanye je (nielen) rapový vizionár a práve jeho vplyv je na albume počuť dozaista najviac. Aktuálny album Vultures je však iba prvou z jeho troch verzií, ktoré budú vychádzať nasledujúce mesiace. Tá prvá vyšla von 9. februára, druhej sa dočkáme 8. marca a posledná tretia vyjde von 5. apríla. Ako sa albumu zatiaľ darí?

Čísla sú fakty

Takmer hodina novej muziky, to sme dostali v podobe Vultures verzie 1. Aktuálne je vonku aj nový klip na titulnú skladbu, kde si zahosťovali Bump J a Lil Durk, pričom pozornosť hudobného sveta sa obrátila naplno na Kanyeho a Ty Dolla Signa. Práve vďaka tomu je album momentálne číslom jedna vo viac než 100 krajinách a čísla na streamovacích službách rastú tradične astronomickou rýchlosťou.

Už len tá titulná skladba je aktuálne dostupná už vo viacerých verziách, čiže sme veľmi zvedaví, čo nám prinesú ďalšie časti tohto albumu s naozaj špeicifickým konceptom!

Sleduj nás aj na Instagrame

Zdroj: Hashtag.sk
Odporúčame