Svetoznáme celebrity zmenili svoje pravé meno na umelecké: Vieš, ako sa volali?

Svetoznáme celebrity zmenili svoje pravé meno na umelecké

Svetoznáme celebrity zmenili svoje pravé meno na umelecké. (Zdroj: Unsplash.com/Austin Neill)

#Množstvo celebrít sa na vrchole svojej kariéry rozhodli zmeniť svoje meno. Dnes ich tak celý svet pozná pod vymysleným pseudonymom. Poznáš však ich pôvodné meno?

Všetci ich milujú a obdivujú avšak ich pôvodné meno pozná len málokto. Množstvo celebrít sa totiž rozhodlo vystupovať pod pseudonymom a vďaka tomu si na ich skutočné meno spomenie len málokto. Jednou z takýchto celebrít je napríklad aj Alicia Keys, ktorá sa v skutočnosti volá Alicia Augello-Cook. Ďalšou takou celebritou je napríklad aj Tom Hardy.

Hoci v tomto prípade nejde úplne o pseudonym, pretože pôvodne sa tento herec volá  Edward Thomas Hardy. Rozhodol sa však namiesto svojho krstného mena používať svoje druhé meno. Len málokto by si tiež nespomenul na Miley Cyrus, ktorú dlhé roky svet poznal ako Hannah Montanu. Neuveríte, ale využívať pseudonym sa kedysi rozhodla aj známa módna diva Victoria Beckham. Tá si počas začínajúcej slávy Spice Girls zmenila svoje rodné meno Victoria Adams na Posh Spice. Dnes ju však celý svet už pozná pod menom Viktoria Backham.

Poď na náš TikTok a pukneš od smiechu! Nové sketche každý týždeň

Zdroj: hashtag.sk, brightside.me
Odporúčame