Calin v TOP forme v tracku PODVOD: Skladba k filmu Shoky & Morthy: Poslední velká akce

Calin je český rapper, ktorý si našiel svoju cestu, odlíšil sa od väčšiny a razí si spôsob tvorby, ktorý možno nie je až pre takú širokú verejnosť ako u niektorých jeho kolegov, ale rozhodne je kvalitný a má nemalú fan base. Calin o sebe aktuálne dáva vedieť skladbou PODVOD, ktorá je vytvorená k filmu Shoky & Morthy: Poslední velká akce. 

Shoky & Morthy: Poslední velká akce to je film, o ktorom zrejme väčšina z vás ešte nepočula, no možno práve aj Calinov track prispeje k tomu, že budete zvedaví a získate chuť si ho pozrieť. Ktovie. Každopádne, Calin dostal ponuku, ktorá sa odmieta len veľmi ťažko, pretože vytvoriť track k filmovej snímke je pre každého umelca veľmi veľká pocta. Rovno poďme na skladbu PODVOD, ktorá bude vyššie spomínaný film zdobiť.

144 tisíc prehratí za približne týždeň na YouTube rozhodne nie je zlá vizitka. Ono, niet sa čo čudovať, cítiť, že Calin vložil do tracku kus seba, nič nenechal na náhodu a v riadkoch ide do poriadnej hĺbky. Zaujímavosťou je, že Calin je v tomto prípade performer, a teda človek, ktorý spieva, pričom autorom textu a hudby je Jan Nedvěd. Film Shoky & Morthy: Poslední velká akce bude mať premiéru piateho augusta.

Track Podvod nie je dostupný iba na YouTube, ale môžete si ho vypočuť aj na všetkých dostupných streamovacích službách. Samotná filmová snímka si určite nájde množstvo divákov, pretože jedným z jej hlavných aktérov je populárny český herec Jakub Štáfek, ktorého možno poznáte aj zo zmiešaných bojových umení z organizácie OKTAGON MMA.

Foto: Shoky & Morthy: Poslední velká akce, ilustračný

Odporúčame