Najvyššiu budovu sveta rozžiaril nový seriál Arcane: Pozri sa na unikátnu svetelnú šou

Burj Khalifa sa na chvíľu stala najväčšou obrazovkou sveta

Burj Khalifa sa na chvíľu stala najväčšou obrazovkou sveta (Zdroj: YouTube/League of Legends)

#Najvyššia budova sveta, dubajská Burj Khalifa, sa na chvíľu stala najväčšou obrazovkou na svete. Stavbu na tri minúty rozžiaril trailer na nový seriál Arcane, ktorý budú môcť diváci vidieť už túto nedeľu na Netflixe. Trailer na premietal po celej výške 160-poschodovej budovy, ktorá je vysoká 828 metrov.

Seriál Arcane zo sveta populárnej hry League of Legends rozpráva príbeh o krehkej rovnováhe medzi dvomi mestami – bohatým Piloverom a chmúrnym Zaunom. Tie sú známe naprieč svetom ako mestá pokroku a mnoho brilantných mozgov ich nazýva svojím domovom. Vytvorenie hextechu, spôsobu ovládania mágie, túto krehkú rovnováhu ohrozuje.


Netflix prichádza s obrovskou novinkou: V aplikácii nájdeš od dnes aj hry!


Arcane je aj o šampiónoch League of Legends a celá séria je vytvorená tak, aby diváka vtiahla do komplexného sveta plného morálnych dilem, dychberúcej animácie a napínavého príbehu. Show spojená s premiérou bude stredobodom celosvetovej oslavy hráčov a fanúšikov League of Legends a spojí sa s majstrovstvami sveta v tejto hre. Len minulý rok sledovalo spomínané majstrovstvá takmer 50 miliónov divákov.

Zdroj: hashtag.sk, PLAYzone Agency
Odporúčame