Známy módny dom dal druhú šancu gumenej obuvi: Neuveríš, koľko tieto topánky stoja!

Topánky

Obul by si si tieto topánky? (Zdroj: Bottega Veneta)

#Móda je podivná vec, v ktorej sa vyzná len málokto. Oblečenie, ktoré by si v minulosti nenosil ani na doma, je dnes super trendy. Naopak kúsky, v ktorých sa cítiš dobre už desať rokov, sú dávno out. Na tom by nebolo nič zlé. Niekedy sa však len za hlavu chytáme, čo si módne doma sťa by „udavači trendov“ vymyslia.

Značka Bottega Veneta predstavila svoju tohtoročnú kolekciu. Okrem iného sa v nej objavili aj gumené šľapky, ktoré v minulosti už niekoľkokrát zožali vlnu kritiky. Pripomínajú totiž skôr záhradnú obuv ako módnu ikonu. Zdá sa však, že dnes sa opäť vrátia do hry.

Cena je nezvyčajne vysoká

Za posledné roky sme si zvykli na všelijaké módne výstrelky. Nicki Minaj odprezentovala svoj nový videoklip v topánkach značky Crocs. Svojim dielom prispel aj Kanye West s nezabudnuteľným modelom Yeezov. Cena takýchto kúskov sa pohybuje okolo troch stoviek eur. Elegantné gumáky sa však svojou cenou dostali na vyššiu priečku. Pokiaľ si ich chceš zladiť k outfitu, priprav si minimálne 510 dolárov. Chcel by si takéto topánky? Podeľ sa s nami o svoj názor v komentároch!

Topánky
Obul by si si tieto topánky? (Zdroj: Bottega Veneta)
Zdroj: hashtag.sk, yahoo.com
Odporúčame