Muž sa cíti ako mimozemšťan: Neuveriteľné, aké bizarné zákroky kvôli tomu podstúpil!

Na svojom profile prezradil aj ďalšie úpravy, ktoré sa chystá absolvovať (Zdroj: Instagram/the_black_alien_project)

#Nesúď knihu podľa obalu. A ani ľudí… To, že niekto prejavuje navonok svoju inakosť z neho nerobí hneď horšieho človeka. Každý sme nejaký a v tom je to čaro. Ak nie si spokojný so svojím vzhľadom, máš šancu to napraviť. Podobne ako istý Francúz, ktorý sa mení na bytosť, ktorej túži byť čo najviac podobný.

Black Alien

Na platforme Instagram vystupuje tento 36-ročný Francúz ako „Black Alien“. Už po rozkliknutí profilu zistíš, v čom spočíva jeho inakosť. Hoci sa niekomu môže zdať, že ide o podarenú masku, nie je tomu tak. Aj keď ho mnohí považujú za strašidelného, nájdu sa aj takí, ktorí ho obdivujú. Svedčí o tom 1,4 milióna sledujúcich na jeho profile.

Bláznivé úpravy

Už na prvý pohľad je jasné, že má muž na sebe niekoľko (aj ráznejších) úprav. Ako sám tvrdí, jeho premeny nie sú ani zďaleka vo finále a vo svojom „majstrovskom diele“ plánuje pokračovať. Podľa jeho slov je ešte len približne v polovici procesu. S fanúšikmi podrobne zdieľa svoju premenu a radosť z nej.

Podľa informácií uverejnených na portáli Ladbible, má tento muž potetované dokonca očné buľvy! K ďalším bizarnostiam, ktoré sa mu nepáčili v podobe, v akej mu ich príroda nadelila, patria napríklad vylepšené uši, nos, horná pera či rozštiepený jazyk.

Čo ešte príde?

Na svojom profile prezradil aj ďalšie úpravy, ktoré sa chystá absolvovať. Na pláne je jeho mužnosť, ktorá sa mu za tento „skvelý nápad“ asi nepoďakuje – muž by mal podstúpiť zákrok, ktorý mu „rozpolí“ penis na dve časti. Ako sám tvrdí, zo zákroku nemá absolútne žiadne obavy.

Krôčik k dokonalosti

Keďže ešte stále podstupuje transformáciu k „dokonalosti“, priznal sa, že si s príspevkami na Instagram tak trochu graficky pomáha.  „Niekedy si sny neviem splniť, a tak začnem používať úpravu fotografií,“ stojí pod jednou z jeho fotiek na Instagrame.

Aj keď by sa mohlo zdať, že je šialený a bez štipky zdravého rozumu, nájdu sa aj ľudia, ktorí mu v tom plne fandia. „Stále čakáme, kým si odstrániš nohu, ako si sľúbil,“ podpichujú ho v komentároch fanúšikovia. Nájdu sa však aj takí, ktorí sa neboja nahlas povedať krutú realitu: „Nikdy nebudeš mimozemšťan, nech sa snažíš akokoľvek. Je to strata času a života. Bohužiaľ si to uvedomíš až príliš neskoro,“ uviedol jeden z nich.

 

Sleduj náš Instagram

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame