Bitcoinami zaplatíte už aj v Tatrách + SÚŤAŽ!

Veterný tunel Hurricane Factory Tatralandia sa pridal medzi priekopníkov zavádzania platby kryptomenami. Ako jeden z prvých na Slovensku spustil vo svojom eshope platbu cez Bitcoiny.

Virtuálne meny zažívajú v roku 2017 raketový nástup. Hodnota Bitcoinu stúpla od januára približne 20-násobne a postupne prichádza aj do bežného platobného styku. Kým v Ázii a Japonsku sa teší mimoriadnej popularite a je ňou možné platiť už aj dane a policajné pokuty, v našom regióne je priekopníkom Česká republika. U našich západných susedov je nainštalovaných najviac Bitcoin zariadení v rámci strednej a východnej Európy. Môžeme očakávať podobný vývoj aj na Slovensku?

“Za posledný mesiac vzniklo vyše 80 000 nových držiteľov digitálnych penaženiek v Českej republike a na Slovensku. Tento trend sme sa rozhodli podporiť a zaviesť možnosť platby Bitcoinami.” hovorí Marek Rattaj, CEO Hurricane Factory.

Hurricane Factory Tatralandia patrí medzi najobľúbenejšie atrakcie v Tatrách. V presklenej letovej komore o priemere 4,3 metrov a celkovej výške neuveriteľných 14 metrov prúdi vzduch rýchlosťou až 270 km/h. Navodzuje tak dokonalú simuláciu voľného pádu, porovnateľného so zoskokom z lietadla. Lietanie je bezpečné a vhodné aj pre deti od 5 rokov

Viac na https://www.hurricanefactory.com/tatralandia/sk

Súťaž: Vyhrajte Vianočný balíček lietania v Hurricane Factory Tatralandia!
Odpovedzte správne na otázku: Koľko stoja Vianočné balíčky lietania v Hurricane Factory Tatralandia?

Pomôcku nájdete na: https://www.hurricanefactory.com/tatralandia/sk/shop/products

Správne odpovede zasielajte na email hashtag@hashtag.sk. Súťaž trvá do 27.12.2017. Výhercu budeme kontaktovať e-mailom a uverejníme ho na tomto mieste.

Súťaž je ukončená. Výhercom sa stala súťažiaca Anna H., ktorej sa najneskôr do 7.1.2018 náš zástupca ozve emailom. Gratulujeme! 

Odporúčame