Už šiestykrát si Billie Eilish zopakovala rozhovor pre Vanity Fair

Billie Eilish zase spravila rozhovor pre Vanity Fair (Zdroj: Unsplash.com/ Nathan Defiesta)

#Billie Eilish je americká speváčka, ktorá 18. decembra oslávila 21 rokov. Táto speváčka je napriek svojmu mladému veku už dlhšiu dobu nesmierne úspešná. Preslávila sa skladbou ,,Ocean Eyes“ z roku 2015. Jej cestu môžeš vidieť aj vo videách od Vanity Fair.

Práve tento časopis o populárnej kultúre a móde v Spojených štátoch si každý rok pozve speváčku do štúdia. 18. októbra, už šiesty rok po sebe, Billie odpovedá na rovnaké otázky. Možno si si povedal, že nevidíš zmysel v odpovedaní na to isté. Práve naopak. Na videu môžeš vidieť, ako sa mení speváčka priamo pred očami nás všetkých.

Už šiesty rok odpovedá aj na otázku: ,,Koľko máš sledujúcich na Instagrame?“ Kedysi to bolo 257 000 sledovateľov, aktuálne je to už neuveriteľných 106 miliónov sledovateľov. Vo videu vysvetľuje aj to, ako sa jej každý pýta či do toho pôjde znova aj tento rok. Billie tvrdí, že ju rozhovor stále baví a páči sa jej, že každý rok vidí samú seba v inom svetle. Teraz tvrdí, že je všetko ako má byť, a že je naozaj šťastná. Informuje o tom portál Unilad.com

Billie sa vo videu pochválila aj svojím vzťahom so spevákom Jesse James Rutherfordom, ktorý je frontmanom rockovej kapely The Neighbourhood. Speváčka tento rok dokončila aj svoje celosvetové turné, na ktorom nevynechala ani jediný koncert a všetky svoje zastávky splnila. Jedným z úspechov v tomto roku bolo aj to, že sa stala headlinerom festivalu Coachella 2022. V roku 2023 ju dokonca môžeš vidieť aj ty, a to na festivale Sziget v Maďarsku.


Buď s nami aj na Instagrame a dozvieš sa o každom novom článku ako prvý!

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame