Billie Eilish spieva po španielsky a fanúšikovia jasajú: Na najnovšej skladbe spolupracovala s Rosalíou

Billie Eilish sa vo svojej novinke spojila s Rosalíou.

Rosalía v novinke spieva spolu s Billie Eilish. (Zdroj: youtube.com/Billie Eilish)

#Billie Eilish patrí medzi interpretov, ktorých novinky sa stanú hitmi v priebehu niekoľkých hodín. Jej novinka Lo Vas A Olvidar  sa ľuďom zapáčila bezprostredne po tom, ako sa objavila na YouTube. Nájdeš ju aj v trendoch a fanúšikovia sú z novej skladby nadšení.

Na novej skladbe spolupracovala s umelkyňou Rosalíou, ktorá sa teší popularite na sociálnych sieťach a medzi jej najväčšie hity patrí napríklad Con Altura, ktorá sa blíži k dvom miliardám prehratí na YouTube. Pochváliť sa môže spoluprácou so spevákmi, akými sú The Weekend, Daddy Yankee alebo Pharrell Williams. Okrem toho na hite TKN spieva spolu s Travisom Scottom.


Nová výzva na instagrame pobláznila aj tie najznámejšie osobnosti: Zapojila sa do nej Kylie Jenner aj Billie Eilish


Spojenie dvadsaťsedemročnej speváčky zo Španielska a talentovanej Billie Eilish ľudí rozhodne veľmi potešila. Sama Billie sa na sociálnej sieti Instagram vyjadrila, že pieseň má veľmi rada a teraz si ju môžu užiť aj všetci jej fanúšikovia. Nadšenie je badateľné nielen vďaka neustále stápajúcemu počtu prehratí piesne, ale množstvu komentárov, ktoré si spoluprácu dvoch umelkýň nevedia vynachváliť.

Čo hovoríš na novú pieseň ty?

Zdroj: hashtag.sk, youtube.com/Billie Eilish
Odporúčame