Prosím dajte mi s tým pokoj, koho to zaujíma? Vyjadrila sa Billie Eilish k neplánovanému coming outu

Speváčka zjavne nie je tak celkom v pohode so svojim neplánovaným coming outom (Zdroj: Flickr/Ulber Romero Fajardo)

#Sexuálna orientácia je súkromnou záležitosťou a každý by mal mať právo sám rozhodnúť kedy, za akých okolností, a či vôbec chce o nej hovoriť. Žiaľ, nie vždy je to tak. Svoje o tom vie aj speváčka Billie Eilish. Jej orientácia sa stala predmetom rozhovoru pre magazín Variety, no ako vyplýva z jej najnovšieho príspevku na Instagrame, speváčka sa v ňom tejto téme venovať neplánovala.

Neplánovaný coming out

Speváčka Billie Eilish v rozhovore pre novembrové vydanie magazínu Variety okrem iného hovorila o tom, aké je to byť verejne známou mladou ženou, ale aj o tom, že často sa cíti byť inými ženami zastrašená.
„Nikdy som nemala pocit, že sa viem úplne stotožniť s inými dievčatami. Milujem ich. Milujem ich ako ľudí, priťahujú ma,“ povedala Billie v rozhovore.

„Fyzicky ma priťahujú, no zároveň sa nimi, ich krásou a ich prítomnosťou cítim zastrašená,“ vysvetlila.

Na tému speváčkinej orientácie prišlo aj tento víkend, kedy si Billie Eilish prevzala ocenenie Hitmakers awards v kategórii filmová skladba roka za What Was I Made For. Hitmakers awards odovzdáva práve magazín Variety a počas rozhovoru na červenom koberci dostala Billie otázku, či svoj coming out plánovala.

„Nie. Ale zamyslela som sa, či to nie je očividné. Neuvedomila som si, že to ľudia nevedia. Vlastne v to ani neverím, hovorím si, prečo nemôžeme len normálne existovať? Takto to mám už dlho, akurát som o tom nehovorila. Ups,“ zareagovala.

„Ale potom som uvidela článok a vravela som si, že zjavne som práve mala svoj coming out. V pohode, je to vlastne vzrušujúce, lebo ľudia to asi nevedeli a je fajn, že teraz to už vedia,“ dodala.

Je s tým skutočne v pohode?

Hoci speváčka počas víkendového rozhovoru nedala nič najavo, jej nový príspevok na Instagrame naznačuje, že so svojim coming outom až tak v pohode nie je. V príspevku bolo niekoľko záberov víkendového podujatia a fotka jej nohavíc s opaskom, ktorý mal pracku v tvare dvoch žien.

„Ďakujem Variety za moju cenu a aj za to, že ma vyoutovali na červenom koberci o jedenástej doobeda namiesto toho, aby hovorili o niečom, čo má zmysel. Mám rada chlapcov aj dievčatá, už mi s tým dajte pokoj, koho to zaujíma? Radšej choďte streamovať What I was made for,“ napísala Billie v popise.

Sleduj náš Instagram

Zdroj: bbc.com, variety.com
Odporúčame