Takto sa šíri hype: UK rap venovaný marockým futbalovým hrdinom (VIDEO)

Benzz v songu „Alors, Alors". (Zdroj: YouTube/GRM Daily)

#Alors, Alors! Okej, možno zatiaľ neviete, o čom píšeme, ale Benzz vám to veľmi rýchlo vysvetlí. V období, kedy vyrcholia futbalové majstrovstvá sveta v Katare, máme možnosť sledovať energický song z UK, ktorý vzdáva hold reprezentácii Maroka.

Benzz nedá na Maroko dopustiť

Britský raper Benzz má 19 rokov (áno, je rok narodenia 2003, aj takí ľudia existujú) a pochádza z britskej metropoly Londýn. Avšak, každý, kto ho sleduje, vie, že má marocké korene. Na ne nedá dopustiť, pričom krajinu so severu Afriky má hlboko vo svojom srdci. Často ju prezentuje vo svojej tvorbe, nezabúda na to, odkiaľ má predkov.

Aktuálne Maroko zažíva úžasné majstrovstvá sveta 2022 vo futbale. Tento štát sa ako prvý africký zástupca v histórii dostal do semifinále turnaja, pričom vyradil favoritov ako Belgicko, Španielsko či Portugalsko. V čase, kedy podujatie v Katare vrcholí, sa Benzz rozhodol uctiť si Maročanov songom „Alors, Alors“.

Energiou nabitý UK rap, v ktorom počuť beat z ikonickej skladby „Alors on danse“, ktorej autorom je Stromae. Videoklip nabitý akciou, track, z ktorého cítiť neskutočný vibe a pasáže, ktoré sú ľahko zapamätateľné. Nečudo, že „Alors, Alors“ sa veľmi rýchlo stal hitom aj na sociálnych sieťach TikTok a Instagram.

Viac rapového obsahu nájdete na tomto odkaze.

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame