Ben Cristovao vydal nový hit Prší, Prší: Fanúšikovia milujú jeho cit pre realitu

Ben Cristovao

Novinku od Bena Cristovaa s názvom Prší, Prší milujú fanúšikovia už teraz! (Zdroj: IG Ben Cristivao)

#Ak si už dlhšie čakal na nový singel od Bena Cristovaa, tak potom budú tieto sychravé dni zrejme tvoje obľúbené. Spevák totiž vydal svoju novú pieseň. Skladba sa nazýva Prší, Prší a napriek tomu, že reflektuje často smutnú realitu vzťahov, vyvoláva vo fanúšikoch pohodové pocity. Ak si zvedavý na to, aké emócie vyvolá táto pieseň u teba, čítaj ďalej.

Ben si do piesne prizval aj známeho českého rapera Calina. Zdá sa, že je to duo, ktoré sme na československej scéne potrebovali. Obaja raperi sa venujú téme nenaplnenej lásky, odkazujú však na pozitívnu myšlienku: Přejde, ono to přejde. Chvíli to trvá, ale bez toho to nejde. Melancholická nálada je podčiarknutá skvelým progresívnym videoklipom, ktorý rozhodne stojí za pozretie.

Celý song si koniec koncov pochvaľujú aj samotní fanúšikovia: Tahle spolupráce je přesně to, co jsem teď potřeboval. Miluji tvůj cit pro realitu, kterou vložíš do textu a skvělého songu. K premiére klipu Prší, Prší dokonca vyšlo aj ideálne daždivé počasie, ktoré doslova láka počúvať pieseň, ako je presne táto od Bena. Tak čo, stane sa táto novinka aj tvojím jesenným favoritom?

 


Chceš byť nonstop v obraze?

Odporúčame