Ben Cristovao, fiedlerski a STEIN27. Počul si už track pápá?

Ako veľmi dobre vieš, na našom webe sa nevenujeme iba dianiu v slovenskom rape, ale taktiež v rapovom dianí u našich bratov Čechov. Aktuálne sa hovorí o skladbe s jednoduchým, no o to údernejším názvom – pápá. Spojili sa na nej Ben Cristovao, STEIN27 a fiedlerski, pričom je možné, že tretie meno ti zatiaľ veľa nehovorí. Nemusíš sa hanbiť, nemáš ho moc odkiaľ poznať. Ale nastal ten pravý čas na to, aby si zistil, kto je fiedlerski, mladík, o ktorom budeme čoraz viac počuť. 

Rapper menom fiedlerski má na svojom YouTube účte doposiaľ iba 877 odberateľov, ale očakáva sa, že toto číslo začne po aktuálnom tracku rapídne rásť. Veď spoluprácu s Benom Cristovaom a STEIN27 by chceli zrejme viacerí. Je na mieste napísať, že títo traja znejú dokopy kvalitne, pričom track pápá v sebe skrýva silnú emóciu. Pojednáva o dejoch, ktoré sú vlastné viacerým z nás, i keď ti neprinesú asi tie najpríjemnejšie spomienky. Do popredia je určite potrebné dať aj vizuál, pričom predovšetkým záber so šípmi v chrbte je vyslovene prvotriedny.

Skladba má aktuálne necelých 50 tisíc vzhliadnutí, ale všetko nasvedčuje tomu, že by mala mať o niekoľko dní prinajmenšom šesťciferné pozretia. Ak máš rad český rap, tak zaujme dozaista aj teba. A ak si nevedel pri otváraní tohto článku, kto je fiedlerski, tak teraz už budeš vedieť. Fiedlerski sa dlho venoval predovšetkým produkovaniu, preto ti jeho meno môže byť povedomé z viacerých rapových trackov.

Foto: Track pápá, YouTube.com, videoklip 

Odporúčame