Beauty trendy na rok 2023: Zaboduj s výraznými perami či lookom v štýle vampy glamour!

Výrazné pery make-up

Beauty trendy na rok 2023 (Zdroj: Unsplash/Emiliano Vittorio)

#Nový rok so sebou prináša nový začiatok takmer pre všetko. Ak chceš skúšať nové veci aj v oblasti líčenia, pozri si aktuálne beauty trendy. Dávaš prednosť prirodzenému make-upu, výraznej farbe pier alebo chceš, aby tvoje oči pôsobili tajomnejšie? Na začiatku roka 2023 ti ponúkame niekoľko perfektných tipov, ktoré musíš vyskúšať.

Vampy glamour

Tento rok určite stav na tmavý rúž! Či už ide o romantický bordový odtieň alebo tmavý gotický, výber je iba na tebe. Pri tomto líčení je potrebné najprv obkresliť pery ceruzkou, aby vznikol dokonalý tvar, až potom aplikovať samotný rúž. A nemusíš sa báť ani kombinácie s výrazným líčením očí.

Dymové líčenie je späť!

Ak chceš docieliť tajomný vzhľad očí, zabudni na dokonalosť. Nanes ceruzku pozdĺž vnútorného okraja očí a pomocou štetca alebo prsta ju rozotri na viečka aj líniu pod očami. Tzv. sadzovité líčenie bude veľkým hitom beauty trendov na rok 2023.

Draped blush

V tomto roku určite nezabudni ani na lícenku. Tentokrát sa bude nosiť viditeľnejšia a na rôzne spôsoby, či už ako obrysová, šikmá alebo v tvare C – od spánkov až po najvyšší bod lícnej kosti. Určite sa v tomto smere oplatí vyskúšať spôsob, ktorý ti bude najviac vyhovovať. Najprirodzenejšie vyzerá na tvári krémová lícenka, ktorá dodáva svieži začervenaný vzhľad.

Výrazné pery

Po dlhom čase neutrálnych odtieňov sú opäť štýlové výrazné odtiene. Siahni napríklad po takých sýtych farbách, ako je odtieň čiernych ríbezlí alebo nádych žiarivých pomarančov. Nezabudni ale výrazné pery kombinovať s množstvom maskary na vyváženie vzhľadu.

Wet look

Túto sezónu nechaj matné farby v zásuvke a namiesto toho stav na sérové základy a tekuté rozjasňovače. Ak chceš docieliť efekt žiarivej pokožky, uprednostni krémové, tekuté a lesklé prípravky, ktoré nevytvárajú matný efekt. Medzi žiarivou a mastnou pleťou je však tenká hranica, preto musíš byť v tomto smere opatrná.


Buď s nami aj na Instagrame a dozvieš sa o každom novom článku ako prvý!

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame