Štvrtáci zažili počas hodiny poriadny šok: Na obrazovkách sa im z ničoho nič zjavil samotný Bear Grylls

Bear Grylls

Bear Grylls tínedžerov poriadne prekvapil (Zdroj: Netflix)

#Dobrodruh, ktorému sa nič nehnusí. Edward Michael Grylls, ktorého si svet zamiloval pod prezývkou Bear Grylls, je blázon bez hraníc. Už len pri sledovaní jeho krátkych videí je potrebné vyzbrojiť sa poriadne silným žalúdkom. Len 46-ročný dobrodruh je známy pojedaním lariev, pitím moču a riskovaním vlastného života v divočine.


Emotívne zábery i silný rapový odkaz: Netflix uvedie dokument o Biggiem, ktorého zavraždili v roku 1997


Len pred pár dňami sa na Netflixe objavila premiéra filmu Animals on the Loose: A You vs. Wild. Hlavným hrdinom je samozrejme Bear. Len trailer na tento divoký film má poriadnu dávku adrenalínu, pretože Bear v ňom uteká pred levom, ktorý ho chce uloviť. Hoci to vyzerá, že sa nemá kde skryť a už-už ho divé zviera doženie, vieš si určite predstaviť, že sa vynašiel.

V súvislosti s premiérou „prírodopisného“ filmu sa udiala veľmi milá vec. Štvrtáci si v rámci vyučovania premietali dokument, no to, čo sa stalo, nečakali. Na obrazovky sa k nim pripojil samotný Bear Grylls. Už len z reakcií detí môžeš vidieť, že boli poriadne v šoku, ale rýchlo sa spamätali. Ako by si reagoval na takéto prekvapenie ty? Podeľ sa s nami v komentároch!

Zdroj: hashtag.sk, YouTube/Netflix
Odporúčame