6 základných letných kúskov, ktoré by mala mať v šatníku každá žena: Z nich vyčaruješ vždy ten najlepší look!

Basic letné kúsky, ktoré nesmú chýbať v šatníku. (Zdroj unsplash.com/Julia Kicova)

#Ak ťa zaujíma, ktoré kúsky na leto sú aktuálne absolútnym základom, a ktoré by nemali chýbať v žiadnom šatníku, si na správnom mieste. Priblížime ti basic trendy, ktorými by sa toto leto mal riadiť každý.

Šaty

Na výber máš mnoho možností, no určite by si nemala zabudnúť na biele, najlepšie bavlnené. Siahnuť ale môžeš aj po iných odvážnejších šatách, je to len na tebe.

Šortky

Opäť ide o basic kúsok, ktorý dokážeš kombinovať so športovými, ale aj elegantnými doplnkami. Čo sa týka materiálu a farby, voliť musíš najmä tie, ktoré ti budú ladiť so zvyškom šatníka.

Hodvábne tielko

Tento kúsok sa hodí naozaj ku všetkému, práve preto by nemal chýbať v tvojej skrini. Ide o zaujímavý trend, ktorým oživíš aj ten najnudnejší outfit.

Slamené doplnky

Aktuálne jeden z najobľúbenejších trendov. Zvoliť môžeš rôzne doplnky, či je to čelenka, slamená kabelka alebo klobúk.

Kožené šlapky

Ide o najlepšiu a najpohodlnejšiu obuv, ktorú si môžeš v lete zvoliť. Navyše ich vynosíš naozaj k hocičomu, čo je veľká výhoda.

Sieťky

Veľkým hitom sú tento rok aj sieťky. Ide o pomerne odvážny kúsok, no je naozaj trendy a dokážeš ním zaujať hneď na prvý pohľad. Ak si trochu konzervatívnejšia, sieťky využi minimálne na festivaly, kde patria medzi najobľúbenejšie kúsky outfitu.


Poď na náš TikTok a pukneš od smiechu! Nové sketche každý týždeň

Zdroj: Hashtag.sk
Odporúčame