Bahenný kúpeľ za tisíce: Balenciaga na parížskom týždni módy to poriadne roztočila

Balenciaga na parížskom týždni módy bola v blate

Balenciaga na parížskom týždni módy bola v blate. (Zdroj: Unsplash.com/Daniel Lee)

#Kanye West na parížskom týždni módy spôsobil rozruch, ked‘ sa prešiel po móle, teda presnejšie po blate, v modeloch značky Balenciaga. V obrovskom vypchatom kožuchu tak otvoril šou. Pri divokých prehliadkach módneho domu sme už zvyknutí naozaj na všeličo. Bola tú púšť, sneh a teraz už aj blato.

S krásou ani elegenaciou to nemá až tak spoločné, no prehliadka má hlbší a umelecký zmysel. Predstavte si, že idete na prehliadku a tam sú modelky, ktoré sa prediarajú bahnom ako nejaké psíky. Čo sa môže zdať ako dobrý vtip, je v skutočnosti realitou. Môže zato značka Balenciaga.

Tá už niekoľkokrát prekvapila svojimi výstrelkami, a tak to bolo aj teraz. Veľa divákov nedokázalo pochopiť, čo sa deje. Na móle sa totiž modelky museli predierať blatom. Celú prehliadku pritom otvoril známy raper Kanye West. Informuje o tom ladbible.com. 

Na prehliadke nechýbal ani módny komentátor Usáma Chabbi, ktorý sa vyjadril takto: „Možno predsa luxus nie je taký vzácny, ako by sme si chceli myslieť? Rovnako ako všetko okolo nás, aj on podlieha traume.“


Buď s nami aj na Instagrame a dozvieš sa o každom novom článku ako prvý!

Zdroj: hashtag.sk, ladbible.com
Odporúčame