Balenciaga vytvorila spoluprácu s legendárnou značkou Crocs: Aká je cena tohto módneho bizáru?

Crocs a Balenciaga

Balenciaga spustila kurióznu spoluprácu (Zdroj: Instagram/balenciaga)

#Modných výstrelkov, ktorým zvyčajne bežní ľudia nerozumejú existuje na svete pomerne dosť. Jedným z nich je aj podivná obuv od spoločnosti Crocs, ktorá v sebe spája šľapky, deravé topánky a dokonca je prispôsobená aj na športový mód. Ak si si doteraz myslel, že nič horšie neexistuje, máme pre teba šokujúcu správu.

Spoločnosť Crocs sa rozhodla pre spoluprácu so značkou Balenciaga a spoločne vytvorili niečo, čo je skutočne náročné opísať slovami. Klasický dizajn deravých topánok sa spája s elegantným opätkom. Dostupné sú v rôznych farbách, takže sa rozhodne nemusíš báť, že by ti neladili s outfitom.

Pohodlnú obuv si môžeš vychutnať v pohodlí domova alebo s ňou vyraziť rovno do mesta. Hovoríš si, že by si tieto topánky nechcel ani zadarmo? Tak si na nich predstav cenovku, na ktorej je viac než 600 dolárov. Aj napriek tomu idú topánky „na dračku“. Oficiálne sú dostupné už len v ružovej farbe. Pevne však veríme, že módne doplnky sa v najbližšej dobe znova naskladnia a ty nebudeš musieť byť o nič ukrátený. Balenciaga x Crocs novú kampaň odštartovali aj tematickým videom.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Balenciaga (@balenciaga)

Zdroj: hashtag.sk, highsnobiety.com
Odporúčame