Pamätáš si na ikonickú Blue Grandma dámu? Sociálne siete dobyla jej zelená konkurentka

Už viac nepočúvaj komentáre blízkych na to, že ťa tvoja obľúbená farba omrzí (Zdroj: Instagram/greendladyofbrooklyn)

#Každý máme svoju obľúbenú farbu. Na svete sa však nájdu ľudia, ktorí sú tou svojou posadnutí. To je prípad aj istej dámy z Brooklynu, ktorá naplno prepadla zelenej, vďaka čomu si vyslúžila prezývku Zelená dáma. Čo všetko v tejto žiarivej jarnej farbe vlastní?

Posadnutosť už dve desaťročia

Už viac nepočúvaj komentáre blízkych na to, že ťa tvoja obľúbená farba omrzí. Pri najbližšej konfrontácii im ukáž túto „Zelenú dámu“. Elizabeth Sweetheart je 83-ročná newyorkská dôchodkyňa, ktorá hrdo nosí odtiene zelenej už viac ako 20 rokov. A predsa ju to neomrzelo!

Dokonca si na tom vystavala celý internetový image – veď kto by sa zo zvedavosti nepozrel na dôchodkyňu, ktorá má nielen zelené oblečenie či príbytok, ale dokonca aj vlasy?

Davy ju milujú!

Zelená dáma, teda „The Green lady of Brooklyn“ je miláčikom sociálnych sietí. Na svojom instagramovom profile nazbierala už takmer pol milióna sledujúcich. To sa nepodarí niekedy nepodarí ani „bežným influencerom“, nieto ešte ľuďom v jej veku.

Láska fanúšikov ju nedávno dostala do britskej relácie This morning, kde sa podelila s verejnosťou o svoj príbeh. Odhalila zákulisia zo svojho života – ako dizajnérka milovala farby, pestrosť ju priam napĺňala. Časom sa však dúhy presýtila a zostala pri zelenej, s ktorou je až do teraz spätá.

 

 
 
 
 
 
Zobraziť tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa The Green Lady (@greenladyofbrooklyn)

 

Odev nestačí

Pre Elizabeth zelená predstavuje šťastie a nevie si predstaviť život bez nej. „Robí každého šťastným a je ľahké s ňou žiť,” uviedla na svojom profile. Umelecky cítiaca babička si však s trendy kúskami nevystačila. Do zelenej sa vrhla bezhlavo a zaumienila si, že ju aplikuje do každej časti svojho života – od zeleného nábytku, spotrebiče či steny až po svoj účes.

Jej vášeň k zeleným odtieňom sa rozhodla zdieľať s celým svetom. Popudom k tomu boli práve reakcie jej okolia. Ľudia, ktorých stretá denne na ulici, jej dodali odvahu svojimi pozitívnymi reakciami. „Ľudia sú úžasní, keď ma vidia, usmievajú sa, sú šťastní a radi sa fotia, robia si selfie a objímame sa,” uvádza Zelená dáma.

Sleduj náš Instagram

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame