Nový koncertný film s Arianou Grande v hlavnej úlohe: Vianočnú párty si vďaka nemu spravíš aj doma

Ariana Grande v novom filme.

Ariana Grande v novom koncertnom filme (Zdroj: youtube.com/Ariana Grande)

#Zažiť koncert Ariany Grande je poriadny zážitok. V minulom roku si ho mohol zažiť, ak si odcestoval do Viedne alebo Prahy, kde Ariana koncertovala v rámci Sweetener World Tour. V tomto roku sme nemali veľa príležitostí pozrieť sa na koncerty naživo a preto si mnohí milovníci hudby určite radi pozrú aj koncertný film.

Koncertný film Ariany Grande sa volá Ariana Grande: Excuse me, I love you a nájdeš ho na Netflixe. Vyšiel presne rok po skončení svetového turné obľúbenej speváčky. Vo filme nájdeš množstvo scén zachytávajúcich Arianu na pódiu, ale aj v zákulisí. Dozvieš sa, aká je príprava veľkých koncertov a aké pre speváčku turné bolo. Trailer k filmu sa objavil len pár dní pred vydaním samotného filmu a mnohých fanúšikov veľmi potešil.


Ariana Grande, Lana Del Rey a Miley Cyrus v jednom klipe: Skladbu k filmu Charlieho anjeli musíš počuť


Tí, ktorí na koncertoch boli, dostali príležitosť prežiť ich znova. Tým, ktorí sa na koncert počas svetového turné nedostali, sa naskytla príležitosť pozrieť si ich. Film má takmer sto minút a vďaka nemu si môžeš spraviť svoj vlastný hudobný večer napríklad aj doma v obývačke.

Ktorá pesnička od Ariany Grande je tvoja obľúbená?

Zdroj: hashtag.sk, youtube.com/Ariana Grande,
Odporúčame