ANALÝZA Krv, pot, bolesť a srdce: Piate vydanie Fight Night Challenge bolo naozaj silné

fight night challenge

Takto dopadla Fight night challenge (Zdroj: Instagram.com/fightnightchallenge)

#Včerajší  večer, a teda druhý decembrový deň, patril zase raz veľkému eventu v rámci domáceho športu. Čoraz známejšia organizácia Fight Night Challenge sa totiž dočkala už svojho piateho vydania. Z pôvodne plánovaného miesta bratislavského Národného tenisového centra sa vďaka obrovskému záujmu event presunul na Zimný Štadión Ondreja Nepelu. Práve vďaka tomu sa včera písala história bojových športov na Slovensku, keďže sa tento večer stal oficiálne najväčším boxerským eventom v našej histórii.

Dočkali sme sa celkovo dvanástich zápasov, ktoré boli všetky rozhodne na veľkej úrovni, čo sa týka nielen organizácie, ale aj prípravy všetkých bojovníkov. V ringu sme videli od väčšiny účastníkov naozaj obrovské srdce a možno s jednou malou výnimkou išli všetci skutočne až na doraz. Pár hodín pred predzápasovým vážením svoj zápas údajne kvôli zdravotným problémom zrušila Priscilla z Ruže pre nevestu, vďaka čomu svoju súperku Terezu Kosecovú ponechala bez zápasu. 

Takto vyzeralo verejné váženie

Večer plný výziev

Vďaka tomu, že aj v piatom vydaní Fight Night Challenge sa do ringu postavilo hneď niekoľko zvučných rapových mien, s radosťou sme si live prenos pozreli aj my v redakcii. Zvedaví sme určite boli najmä na hlavný zápas večera, v ktorom sa v ringu stretol Momo s bývalým hokejistom Marcelom Hossom. 

Tento zápas sa žiaľ neskončil na body, ani KO, ale Momovou diskvalifikáciou, čo nás samozrejme mrzí, pretože v ringu obaja súperi nechali všetko. Okrem Moma sa do ringu po štvrtýkrát postavil Flexking, ktorý v zápase absolútne dominoval nad súperom Adamom Štrbom. Práve tento zápas si fanúšikovia odhlasovali za zápas večera a rozhodne šlo o aj za nás o zápas, pri ktorom boli vďaka vyhroteným trashtalkom naozaj silné emócie. 

Nuž a tretím zásadným rapovým menom večera bol Erik Tresor, ktorý v súboji vyhral nad Adamom Bergerom, pričom však tento zápas rozhodne patril k tým najlepším a najodovzdanejším súbojom celého večera. 

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Pravé rapové emócie: Dyzivv vydal track pre opustených a osamelých ľudí ako Pripiať

Výsledky zápasov

(VÍŤAZ) Juraj Kočí – Astrálny potápač

(VÍŤAZ) Jozef Koller – Filip Hačko

Erik Tlkanec – Robo Racz (VÍŤAZ)

(VÍŤAZ) Strýco Filip – Miroslav Vlček

(VÍŤAZ) Matej Király – Alexander Cverna

Jan Murcin – Michal Mošpan (VÍŤAZ)

(VÍŤAZ) Róbert Pukač – Koky

Barón – Pagy (VÍŤAZ)

Pavol Vaško – Fučo (VÍŤAZ)

(VÍŤAZ) Erik Tresor – Adam Berger

(VÍŤAZ) Flexking – Adam Štrba

Momo – Marcel Hossa (VÍŤAZ)

Prekvapenie od Rytmusa

Jednou z najväčších tvári FNC je rozhodne aj Rytmus, ktorý nás nielen sprevádzal celým večerom, ale rozhodne sme veľmi ocenili aj jeho vsuvky, ktoré rozhodne dopomohli k veľmi príjemnej atmosfére celého večera. Rytmus nás zároveň prekvapil svojím novým veľmi silným songom, ktorý sme si vypočuli ako oficiálnu hymnu organizácie a snaď sa jej už čoskoro dočkáme aj na streamovacích službách!

Čo nás čaká ďalej?

Na záver treba za nás rozhodne vyzdvihnúť Fight Night Challenge ako organizáciu, ktorá sa s prehľadom stala aktuálne najväčšou na Slovensku. Na jar 6. apríla sa dočkáme jej šiesteho vydania, ktoré sa odohrá znovu v našom hlavnom meste. Zatiaľ máme potvrdené dva zápasy:

V ringu sa stretne Filip Sulík (ktorý aktuálne nenastápil kvôli zraneniu prsta proti Strýcovi Filipovi) s Miroslavom Vlčekom, pričom medzi oboma to v poslednej dobe na sociálnych sieťach pomerne solídne vrie. Svoje „účty“ si pôjdu do ringu vybaviť aj ženy, pričom zápasiť bude Pimpinočka s Lenočkou. Hlavný zápas aktuálne ešte nepoznáme, ale podľa slov organizátorov sa v blízkej dobe určite môžeme tešiť na ďalšie informácie. Zostávaj naladený!

Sleduj nás aj na Instagrame

Zdroj: Hashtag.sk
Odporúčame