Ako trávi pandémiu Arnold Schwarzenegger? Neuveríš, akú radu dáva svojim sledovateľom!

Arnold Schwarzenegger v Barcelone v septembri 2019.

Arnold Schwarzenegger sa podelil o svoje trávenie karantény (Zdroj: Soňa Kolcunová)

#Arnold Schwarzenegger jednoznačne patrí medzi najväčšie ikony sveta kulturistiky. Bol dokonca menovaný najlepšie stavaným človekom v histórii sveta. Pandémia a pretrvávajúce opatrenia však zasiahli aj životy tých najväčších hviezd. Arnold sa na sociálnej sieti podelil so svojimi skúsenosťami, osobnými výzvami aj s činnosťou, ktorú radí všetkým sledovateľom.


Terminátor, politik i kulturistická legenda: Toto je 20 zaujímavostí o Arnoldovi Schwarzeneggrovi


Hviezda strieborného plátna  na Instagrame zdieľala text, v ktorom opisuje svoju skúsenosť s naberaním váhy. Aj keď má dnes Arnold 73 rokov, stále sa udržiava vo forme a hoci píše, že v tmavom oblečení sa počas Zoom mítingov cítil dobre, nebol úplne spokojný. Rozhodol sa teda, že marec bude jeho mesiacom a schudne všetky kilá, ktoré pribral. Povzbudzuje tiež všetkých, ktorá chcú začať robiť nové veci a zlepšovať sa.

Bývalý guvernér Kalifornie prekvapil aj tipom na činnosť, ktorá ti môže pomôcť aj v prípade, že hľadáš perfektný darček pre niekoho z blízkych. „Valentín som oslávil maľovaním ručne vyrábaných pohľadníc, ako to robím vždy. Robím to, odkedy sa narodili moje deti – vianočné pohľadnice, narodeninové pohľadnice, veľkonočné pohľadnice,“ delí sa Arnold na sociálnej sieti. Dodáva, že maľovanie používa ako formu meditácie a niekedy dokonca presvedčí svojich zamestnancov, aby maľovali s ním. Podľa Schwarzeneggera existujú darčeky, ktoré kúpiš, ale maľovanie ukáže, že do výroby darčeka si dal čas, snahu, kreativitu a kus srdca.

Dáš na Arnoldovu radu aj ty?

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Arnold Schwarzenegger (@schwarzenegger)

Zdroj: hashtag.sk, instagram.com/schwarzenegger
Odporúčame