Aké má Separ hodnoty? Hovorí aj o divokej mladosti (ROZHOVOR)

Separ bez diskusie patrí medzi najväčšie osobnosti slovenského rapu. Okrem toho, že tento chalan robí banger za bangrom, preskákal si v živote mnohými úskaliami. To z neho robí chlapíka, ktorý keď otvorí ústa, púta tým, čo hovorí. Aktuálne sa člen skupiny DMS rozhovoril v talk show Na Gauči s Nasklee.

Separ a jeho hodnoty

V interview, ktoré trvá viac ako hodinu a 20 minút, hovorí Separ o tom, aké má hodnoty a samozrejme aj o rape. Možno si poviete, že o tomto žánri, ktorý hýbe generáciami už prakticky nemá, čo nové povedať, ale opak je v tomto prípade pravdou. Z niektorých vyjadrení možno budete prekvapení.

Faktom ale je, že zo Separa cítiť vyrovnanosť. O nej sa viac dopočujete v časti, kde hovorí o hodnotách. Vzhľadom na to, že prekonal zhubnú chorobu rakovinu, na veľa vecí sa už pozerá inak, ako tomu bolo v minulosti. V neposlednom rade, dozrel a má nadhľad, ktorý viacerým ľuďom neraz chýba.

Nechýba zabŕdnutie do divokej mladosti, pričom nejdeme spoilovať to, čo Separ hovoril v Na Gauči s Nasklee, ale niektoré veci sme o ňom netušili ani my. Skutočne, nejedná sa síce o 20 alebo 30-minútové video, ale myslíme si, že ak do pozerania tohto dielu investujete svoj čas, nebudete ľutovať.

Viac rapového obsahu nájdete na tomto odkaze.

Photo credits: YouTube/Na Gauči s Nasklee

Odporúčame