Tento rok ťa čakajú veľké veci: Pozri si TOP akcie roka 2022, ktoré musíš zažiť!

Pozri si TOP akcie roka 2022, ktoré musíš zažiť!

Pozri si TOP akcie roka 2022, ktoré musíš zažiť! (Zdroj: predpredaj.sk)

#Kultúra sa konečne začína otvárať a vyzerá to tak, že k repertoáru už „tradičných“ žúriek na byte sa konečne pridá možnosť ísť si vyraziť niekam za zážitkom. A veru bude z čoho vyberať. Objav klenoty roka 2022 a chyť si to najlepšie miesto v hľadisku. Pripravili sme pre teba výber tých najlepších akcií, ktoré najbližší polrok prinesie.

Ak máš pocit, že v divadle sa riešia témy, ktoré patria do minulého storočia, tak tento výnimočný projekt divadla DPOH ťa presvedčí o presnom opaku. Projekt Generácia Z sa skladá z troch samostatných inscenácií, ktoré tvoria výpoveď súčasnej mladej generácie zoomerov.

Najnovší titul – Generácia Z – Krása nevídaná rieši súčasný pohľad na krásu a tlak na to, ako byť dobrou dcérou, manželkou, matkou, milenkou, občiankou, kresťankou. Ako sa voči tomu obrniť a nestratiť vlastnú hodnotu v tejto instantnej dobe, kedy ti najväčšiu nirvánu prinášajú notifikácie o nových likeoch na tvojich sociálnych sieťach, zistíš v polovici februára. Chyť si svoje miesto na poslednom voľnom termíne TU a daj svojmu mobilu konečne 2 hodiny off.

Celý program divadla nájdeš TU.

Zdroj: DPOH
Zdroj: DPOH

Po výživných sviatkoch je načase dať sa do formy. Ideálnu príležitosť na to máš pri príprave na 17. ročník ČSOB Bratislava marathon. Poď prekonať samého seba, víťazom je vraj každý, kto sa postaví na štartovaciu čiaru. Registruj sa už teraz na najväčší bežecký sviatok na Slovensku, ktorý prebehne 2.-3. apríla v Bratislave.

Zdroj: BeCool
Zdroj: BeCool

Ak si fanúšik klubových koncertov, konečne  si môžeš vychutnať dlho očakávané turné 𝗛𝗘𝗫 – 𝗕𝗮𝗰𝗸 𝘁𝗼 𝘁𝗵 𝗰𝘂𝗯𝘀. Poď si zresetovať hlavu a podpor po týchto ťažkých časoch tvoj obľúbený podnik. Slovenské turné začína 20. apríla v piešťanskom pivovare Žiwell. Ďalšie mestá, termíny a vstupenky na koncerty nájdeš tu.

Výber na začiatok leta je jasný – musíš zažiť aspoň jeden deň z LOVESTREAM FESTIVAL-u (10.6.-12.6.2022) v Bratislave, ktorý ťa dostane veľkými menami, ktoré na Slovensku len tak nezažiješ. Pozri si naživo koncert RED HOT CHILI PEPPERS a zisti na vlastnej koži, prečo majú čestné miesto v rockovej sieni slávy.

Red Hot Chilli Peppers
(Zdroj: predpredaj.sk)

Sobotný večer festivalu bude patriť najžiadanejšej, najsťahovanejšej a najhranejšej hviezde súčasnosti DUA LIPA! Niekoľkonásobná držiteľka hudobných cien Brit Awards a Grammy Awards predvedie na bratislavskom Tehelnom poli plnohodnotnú koncertnú šou plnú najväčších hitov.

Zdroj: predpredaj.sk
Zdroj: predpredaj.sk

Organizátori mysleli aj na fanúšikov českých a slovenských kapiel a piatkový program je venovaný kapelám ako IMT SMILE, Lucie, Kryštof alebo Čechomor.

Zdroj: Hex
Zdroj: Hex

Veľkolepý štart novej organizácie na poli bojových športov – Real Fight Aréna zažiješ na premiérovom turnaji GRAND OPENING 14. mája v bratislavskej NTC aréne. Bojovať budú elity domácej scény ako sú Tomáš Deák, Jozef Wittner, Sebastian Fapšo, Tomáš Možný a množstvo ďalších mien, ktoré organizátor postupne zverejňuje.

Zdroj: Real Fight Arena
Zdroj: Real Fight Arena

Začiatkom júla ťa čaká veľká klubová indoor edícia párty Ear-Gasmic. Headlinerom nebude nikto iný ako legendárny MARKUS SCHULZ. V bratislavskom Edison Parku vystúpi vo veľmi exkluzívnom 4 hodinovom RabbitHole sete, ktorý patril medzi tie najviac ospevované sety z uplynulej pražskej Transmission. Na akcii nebude chýbať adekvátna produkcia vrátane vlastných intier, špecifických vizualizácií na veľkoplošnej LED stene spolu s kvalitným L’acoustics Sound Systemom a skvelou svetelnou show. Kapacity sú obmedzené, tak dlho neváhaj.

Zdroj: Ear-Gasmic
Zdroj: Ear-Gasmic

Vstupenky na top podujatia nájdeš na Predpredaj.sk. Poď si konečne užiť kultúru, vezmi kamošov a podpor svojich obľúbených interpretov.

Zdroj: hashtag.sk, Tlačová správa
Odporúčame