Séria After končí: Sleduj trailer záverečnej časti After Ever Happy, ktorý dorazí do kín už koncom leta

Finále After dorazí do kín už v auguste

Finále After dorazí do kín už v auguste (Zdroj: Voltage Pictures)

#Pre niektorých skvelá, pre iných trápna knižná/filmová séria – to je After. Tak ako sa každému nepáči Wes Andreson či Quentin Tarantino, tak má svojich haterov aj After. To však nemení nič na tom, že sa jej v tržbách darí, či dokazuje aj dokončenie poslednej štvrtej časti.

After Ever Happy sa hlási s prvým trailerom, ktorý síce veľa nenaznačil, no vieme aj zopár informácii pomimo. Hlavnú otázku, na ktorú sa fanúšikovia (alebo skôr fanúšičky) určite pýtajú je, ako napokon dopadne vzťah medzi Tessou a Hardinom? Prežije alebo úplne zanikne? Na túto odpoveď vedia zatiaľ odpovedať len čitatelia knižnej predlohy (ak sa ju tvorcovia rozhodnú nasledovať).


Priprav sa na šialenú jazdu, rok 2022 bude rozhodne iný: Horoskop plný emócií, sexu, svadieb, peňazí aj nečakaných zmien!


„Exkluzívne“ v kinách a dva týždne pred Amerikou

Naviac nás zaujalo, ako sa štúdio rozhodlo vyriešiť kinopriemiéru filmu. V Amerike sa After Ever Happy dostane do kín 7. septembra. Avšak európska premiéra je naplánovaná už na 25. augusta, teda film uvidíme dva týždne americkým publikom. Tvorcovia sa vyjadrili, že snímka bude exkluzívne v kinách, no to nie je pravda len z časti.

Posledný diel After síce potvrdil aj slovenský aj český distribútor, no magazín Digital Spy hovorí, že sa objaví aj na Amazon Prime Video. Zatiaľ však nie je jasné, či sa tak stane ešte v auguste, v septembri, alebo o čosi neskôr. Zrejme nad tým uvažujú aj samotní tvorcovia. Tak či ona, Amazon je u nás veľmi neobľúbenou službou, nakoľko neponúka tuzemskú lokalizáciu a v drvivej väčšine prípadov ani titulky.

Ak si chceš pozrieť nový After, odporúčam ti sledovať augustový program našich kín a nedúfať vo vydanie na streame. Podporíš tak nielen tvorcov a samotných hercov, ale aj naše kiná, ktoré to mimoriadne potrebujú. Premiéra na Slovensku je naplánovaná na 25. august a pôjde o záverečný diel hlavnej dejovej ságy. Čo myslíš, ako príbeh skončí?


Ešte viac zaujímavých noviniek, tipov, vtipov a inšpirácie? Poď na náš TikTok!

Zdroj: hashtag.sk, digitalspy.com
Odporúčame