Je to ten pravý? Toto je 8 jasných znakov, že máš po boku správneho muža

Zdroj: pixabay.com

#Od detstva sme počúvali rozprávky o princeznách, ktoré zachránil udatný princ. Cestou pobil trojhlavého draka, urobil všetko možné a nemožné, aby bol čím skôr pri svojej milovanej. Avšak muži dnes už nejazdia na koňoch, ani nechodia v brnení. Chceš vedieť, či chodíš s tým pravým chlapom? Stačí, ak budeš sledovať týchto 8 nenápadných znakov:

#1 Rešpektuje ťa

Správny chlap sa nesnaží z teba vytvoriť beta verziu, ktorá bude naplno vyhovovať jeho predstavám. Bude ťa rešpektovať a brať so všetkými plusmi a mínusmi. A tak to má byť.

#2 Nie vníma ako nie

To, že s niekým chodíš, neznamená, že musíš automaticky súhlasiť s všetkými jeho názormi. Ste dve dospelé osoby, ktoré majú svoj pohľad na svet. Nechce sa ti na futbal? Keď mu povieš nie, nebude ťa nútiť, aby si ho sprevádzala. Pretože vie, že NIE je dosť jasná odpoveď.

Dobrý partner ťa rešpektuje (Zdroj: Gustavo Fring from Pexels)

#3 Je trpezlivý

Na dobré veci sa oplatí čakať. Možno práve preto nám neprichádzajú do života ľahko. Pokiaľ mu na tebe záleží, počká. Aj na to, kedy budeš vnútorne pripravená na prvú spoločnú noc.

#4 Váži si ostatných

Aj muži si radi poklebetia. Pokiaľ je však tvoj partner zrelý, nebude sa snažiť druhého človeka podkopať pod čiernu zem. Chápe, že všetci niečím prechádzame, a nie vždy sa zachováme podľa pravidiel. Mýliť sa je absolútne ľudské.

Ak je ten pravý, počká (Zdroj: Gustavo Fring from Pexels)

#5 Najprv uvažuje, až potom koná

Byť „tým pravým“ neznamená sa za každú cenu púšťať do teatrálnych skutkov. Skutočnému princovi záleží aj na maličkostiach. Nepúšťa sa zbrklo do činnosti, ale najprv si všetko premyslí. Zdanlivá maličkosť môže mať oveľa väčší dopad, než predpokladáme. Ak máš pri sebe rozvážneho chlapa, máš pri sebe hotový poklad.

#6 Neočakáva prázdne pochvaly

Pochvala občas dobre padne každému z nás, no väčšinou si poradíme aj bez komplimentov. Muž, ktorý je nezrelý, bude neustále čakať chválu. Chlap so srdcom na mieste si nepotrebuje hladkať ego za každú vykonanú maličkosť.

Robiť chyby je ľudské, odpúšťať je božské (Zdroj: pixabay.com)

#7 Vie odpustiť

Odpúšťanie je nevyhnutné pre správne fungovanie vzťahu. To však neznamená, že zo seba partner spraví hlupáka, s ktorým môže žena manipulovať. Aj on má, samozrejme, svoje hranice.

#8 Je úprimný

Keď si s niekým, kto sa skutočne miluje, určite ti padne vhod, keď ti zbytočne neklame. Jemne a ohľaduplne ti povie pravdu, a to bez toho, aby ranil tvoju dôstojnosť. A ty ho kvôli tomu budeš mať ešte radšej.

Zdroj: hashtag.sk, yourtango.com
Odporúčame