8 dôvodov, prečo si začať so staršou ženou

picjumbo.com

picjumbo.com

#Staršie dámy sú veľkým lákadlom pre mladších chalanov. Upravená panička niekde okolo štyridsiatky z baráku oproti, so slušnou postavičkou a dvomi deťmi na krku vám dokáže poriadne zatočiť hlavu však? Niektoré z nich vedome balia len mladších a neskúsených chlapcov, aby si s nimi užili a odhodili ich ďalej. Je však možné prekonať vekový rozdiel a udržať si takýto vzťah aj dlhšiu dobu? Nasledujúce riadky vám prezradia, prečo je začať si so staršou ženou dobrým nápadom.

Staršie ženy presne vedia, čo chcú a idú si za tým

Existuje mnoho vedeckých štúdii potvrdzujúcich, že starší ľudia celkovo vedia lepšie zhodnotiť svoje priority a chcú robiť zmysluplné veci. Ak vás nebavia priblblé kecy vašej baby o nákupoch, Farme a jej postave, vzťah so zrelou ženou môže byť pre vás vykúpením. Je si vedomá svojich chýb rovnako ako predností a nerobí si z nich ťažkú hlavu. A áno, tento bod rady aplikujú aj v posteli, ak viete, čo tým myslím.

Takýto vzťah je skvelou skúsenosťou

Súčasťou spolužitia je aj pochopenie druhého, ako spolu vyžiť. Od koho sa môžete naučiť veci lepšie, ako od rokmi overenej ženy? Preskúmate svoje hranice, ak dokážete konštruktívne riešiť problémy, odmenou bude silné puto. Tieto skúsenosti zužitkujete v budúcnosti v ďalších vzťahoch.

Sú spokojné samé so sebou

Mladšie ženy sú mnohokrát nestále. Neustále sa strachujú o svoju pominuteľnú krásu a budúcnosť, čo prináša do vzťahu neistotu. Samozrejme, aj medzi mladšími ročníkmi možno nájsť svetlé výnimky, no v porovnaní s ich staršími náprotivkami ide o malé percento. So staršou partnerkou zistíte, aké je pohodové nestarať sa o nič, len o prítomnosť. Sú zmierené s tým, že starnú a berú to ako svoju výhodu.

pixabay.com
pixabay.com

 

Staršie dámy túžia po serióznom vzťahu

Tu si treba dať na pozor na rôzne cougars, teda ženské, čo zbesilo naháňajú zajačikov kvôli jednej noci. Ak vám to nevadí, nech sa páči. Pokiaľ však nájdete normálnu štyridsiatničku, ktorá sa rozhodne ísť do vážneho vzťahu  s vami, verte mi, myslí to smrteľne vážne. Počas života si preskákala všeličím, vyskúšala všetko, čo chcela a teraz je tu len pre vás. Je tu veľký rozdiel oproti nevybúreným dvadsiatkam.

Vedia, čo je to vášeň

S predošlými partnermi už zažili všeličo a vedia, že príležitosť, ako ste vy sa im už nemusí naskytnúť. Nič neberú ako istotu a vás už vonkoncom nie. Randenie s vami neberú ako samozrejmosť a vidia vás ako otvorené dvere k preskúmaniu svojich možností. Vášnivými nie sú iba pri sexe, ale v každom aspekte života. Vyskúšate s ňou milovanie, aké vám nemôže ponúknuť žiadna mladá žabka.

Sú nezávislé

Bez ohľadu na vzťah s vami, udržiavajú si vzťahy so svojim okolím, či už v práci alebo mimo nej. To vám obom umožní občas si od vzťahu vydýchnuť a vy budete len jednou, no dôležitou súčasťou jej života. Ak ste boli niekedy vo vzťahu, viete, aké to je stratiť sa v druhej osobe a prísť o všetkých známych a kamarátov. Toto ti pri starších kočkách nehrozí, budú vás chcieť, no nebudú vás potrebovať nonstop.

picjumbo.com
picjumbo.com

Čo na srdci, to na jazyku

Žiadne prekáračky typu, ja som povedala hento, ale myslela som to inak, malo ti do dôjsť. Tieto konverzácie s mladšími sú niekedy až na smiech. Staršia žena vie o sebe všetko, vie čo ju trápi, čo má rada a nebojí sa ti to povedať priamo. Nebude pred vami hrať divadielko. Ak chce ísť večer na večeru, dozviete sa to od nej, a zaručene vás nebude doma čakať odutá a vy nebudete mať potuchy prečo. Ale pozor. Toto isté na oplátku očakáva od vás.

Sex s nimi je skvelým zážitkom

Už to tu bolo spomenuté viackrát, no tento fakt si zaslúži vlastný bod. Niektorí štatistici tvrdia, že muži zažívajú sexuálny vrchol v osemnástke a ženy až v štyridsiatke. Niečo na tom asi bude. Po sexuálnej stránke sú ženy omnoho komplexnejšie ako muži. To znamená, že spoznať samé seba fyzicky im trvá dlhšie. Staršie ženy majú know how ako uspokojiť samú seba, no nezabudnú ani na vás a urobia z vás pána spálne. Zároveň sú však stále v dobrej kondícii, čo im umožňuje vyskúšať čo len chcete. Vaša panička je v najlepších rokoch a vy by ste si to mali poriadne vychutnať.

Zdroj: therichest.com, huffingtonpost.com

Odporúčame