Vyznáš sa do Bitcoinu, hypoték, najlepších účtov či platobných kariet? Hashtag hľadá redaktorov na krypto a finančné témy!

Budeš súčasťou nášho tímu? (Zdroj: Unsplash/Austin Distel)

Finančnú gramotnosť máš na vysokej úrovni a vyznáš sa aj do kryptomien? Hashtag.sk rozširuje svoj tím o ľudí, ktorí žijú finančnými, ekonomickými a krypto témami.

Do našich pravidelných rubrík Fintag a Kryptomeny hľadáme vypísaných aj nevypísaných autorov, s ktorými môžeme pracovať a posúvať sa navzájom dopredu. Čo treba urobiť, aby si aj tvoje články mohli prečítať stovky tisíc našich čitateľov?

1. Pošli nám info o sebe. Je na tebe, či to bude klasické CV, slohová práca o tom, kde a kedy si sa narodil, alebo video vizitka.
2. Ak už skúsenosti s tvorbou obsahu máš, pripoj ukážky. Je nám jedno, či sú to publikované články, texty zo zásuvky alebo posty na sociálnych sieťach, prípadne video na YouTube.
3. Navrhni 5 tém vo forme titulkov, ktoré si myslíš, že by mohli čitateľov Hashtag.sk zaujať a vedel by si ich potenciálne neskôr spracovať. Konkrétne zameranie je len a len na tebe.
4. Pripíš aj tvoju predstavu honoráru za jeden článok, prípadne počet, koľko článkov by si vedel/chcel mesačne odovzdať.

Všetko pošli na aneta.kissova@meleven.sk a my ti dáme vedieť.