Zremixovaná pecka Majka Spirita Finesy: Pil C s veľkým oznamom

Majk Spirit počas publikovania svojho aktuálneho albumu Nie som tu náhodou avizoval, že na určitom počte skladieb nie sú hostia, ale môžu na nich byť časom. Nuž, ten čas podľa všetkého nadišiel. Speasy a Pil C spojili sily na skladbe Finesy, ktorá sa vám už istotne dostala do uší.

Nie? Tak to poďme spoločne hneď v úvode článku zmeniť.

Táto skladba sa na albume Majka Spirita objavuje v kombinácii s ďalšimi, pretože je netradične krátka, ale vďaka spolupráci s členom Comebackgangu dostáva osobitný odkaz na platforme YouTube. Je len otázkou času, kedy si ju budú môcť ľudia stiahnuť do svojich zariadení na rôznych streamovacích zariadeniach.

Majk Spirit svoj part zvládol veľmi dobre, zaujímavé rýmy, ktoré poslucháča s istotou zaujmú. Pil C o sebe dáva vedieť, opäť je to na spolupráci. Dočkali sme sa slohy, ktorú raper nedávno zdieľal na svojom profile na sociálnej sieti Instagram.

Predovšetkým v druhej časti svojej slohy to Pil C poriadne rozbalil a oprel sa aj do televíznej šou Chart show. Čo je ale podstatnejšie, na konci oznámil, že tento rok dá von tretí sólový album. O čom sa dlhšie hovorilo a špekulovalo je tak skutočnosťou. A ako už píšeme skoro v každom článku – máme sa na čo tešiť!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *