Zoskupenie TAK – TIKA nám posúva ochutnávku dvoch skladieb z pripravovaného albumu Životopis

Ako ste si už určite mohli všimnúť, v tomto roku sa pomedzi populárnejších interpretov snažíme vkladať na náš web aj ich menej známych, začínajúcich kolegov. V dnešnom článku tu máme ďalšie zaujímavé zoskupenie, ktoré tvorí dvojica mladých chalanov – Ozy a Shaney. Tí nám zaslali na ukážku v podstate dve skladby, ktoré sú zmixované do jedného videoklipu.

Jedna sa o prvé dve ochutnávky z pripravovaného albumu Životopis. Doska by mala obsahovať 10 skladieb a je aktuálne vo fáze mastrovania. Nahrávanie albumu prebiehalo skrz label FCK THEM. Na albume sa podieľali napríklad ľudia ako Tono S. či Kenny Rough.

Niečo o albume nám povedali aj samotní chalani: Myslím si, že náš štyl je ojedinelý, a album bude špecificky zameraný do rôznych štýlov hudieb. Na jednej pesničke budeme mať hosťa Vermona (raper z Kene), to je neskutočná bomba. Album je nastavený na letný vibe. Príjemne počúvateľný. Uvidíš sám.“

My už iba dodáme, že o videoklip sa postarali chalani z RECONTROL PRODUCTION. Nebudeme naťahovať, prejdime teda ku výsledku, ktorý je podľa nás veľmi podarený.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *