Zo studených ulíc až do rapového pekla: Tento projekt si zaslúži pozornosť

Tomy

Projekt, ktorý stojí za tvoju pozornosť (Zdroj: Tomas Durco)

#S rapom začal na ulici, ale dotiahol to až do vlastného štúdia. Príbeh rapera menom Tomy je skutočne rapovým, preto si myslíme, že si rozhodne zaslúži tvoju pozornosť. Na konte má zároveň fresh novinky!

Rapové peklo

Hudba je pre neho únik z reality. Pochádza z Poltára, pričom sa ale vo svojich 14 rokoch presťahoval do Švajčiarska. Práve tam začal s rapom na ulici, kedy bol freestyle jeho život. Odtiaľ sa však posunul míľovými krokmi, keďže spolu s kamošom si založil svoje vlastné nahrávacie štúdio GP Record a v súčasnosti si na svoje konto pripísal dokonca aj vlastný projekt. Tým je mixtape EP s názvom HELL, ktoré obsahuje 6 skladieb aj s bonusovým trackom, ktorý Tomy nahral vo francúzštine!

K projektu vyšiel zatiaľ videoklip na sviežu skladbu „Texas“, poď si ho pozrieť:

My sme sa Tomyho spýtali aj na jeho ciele a motiváciu. Čo nám o tom prezradil?

„Veľkým cieľom a motiváciou je pre mňa to, že sú ľudia, ktorí sa v mojich textoch nájdu. Možno vyrastali v ťažkých podmienkach ako ja, často som videl len drogy, alkohol a žiadne pozitívne veci. Teraz mám síce lepší život, ale nezabúdam na to odkiaľ som a ako som vyrastal. Zároveň je určite mojím ďalším cieľom po tomto projekte zlepšovať sa a posúvať svoje hranice…“

Tomyho mixtape s názvom HELL nájdeš na streamovacích službách:

Zdroj: Hashtag.sk
Odporúčame