Zo sekuriťáka sa stal bojovník a potom aj raper: Toto je Jaroslav Kotlár

Kotlár

Kto je Jaroslav Kotlár? (Zdroj: YouTube.com/Awer Čawe - RECORDS)

#Zatiaľ čo na Slovensku dominuje známy event Fight Night Challenge, v ktorom sa stretávajú v ringu nielen profesionálni, ale aj amatérski bojovníci a rôzne známe osobnosti našej zemepisnej šírky, v susednej Českej Republike je odpoveďou na toto ostro sledované dianie Clash Of The Stars. A práve tam ku svojej skutočnej sláve vzrástol človek, ktorý je na internete známy ako „Kotlár Security“. O aký úkaz to vlastne ide?

Legendárny sekuriťák

Už pred piatimi rokmi sme mali možnosť vidieť reklamy na Jaroslavovu security službu, vďaka ktorej sa zapísal výraznými písmenami do papiera českého internetu. Keď v roku 2022 debutovala udalosť Clash Of The Stars, začali sa v nej ukazovať rôzne známe, či menej známe mená a postupom času sa do ringu postavil aj sám Jaroslav Kotlár aka Kotlár Security, ktorého súperom bol MMA bojovník a kulturista Karlos Benda. Zápas sprevádzala vlna kontroverzie, ale aj napriek svojej prehre sa Kotlár stal jedným z najobľúbenejších účastníkov tejto show a svoju kariéru sa rozhodol uchopiť naozaj pevne do rúk. Začal sa venovať svojmu YouTube kanálu, kde prispieva rôznymi videami zo svojho života, pričom nechýba ani hudobná tvorba!

Na svoje konto si Kotlár začiatkom roka pripísal skladbu „La Cosa Nostra“ a to bol iba začiatok.

V rámci Clash Of The Stars sme ho mohli vidieť aj druhýkrát, kedy sa po zmene súperov postavil voči protivníkovi, ktorého zdolal doslova v priebehu niekoľkých sekúnd. Bojové športy mu však očividne veľmi chutia, pretože sa poctivo venuje trénovaniu aj naďalej!

Súčasná cesta na vrchol

Aktuálne blížiaci sa Clash Of The Stars sa Jaroslav rozhodol vynechať. Venuje sa čoraz aktívnejšie hudobnej tvorbe, pričom najnovšie si na svoje konto pripísal skladbu „Legenda“, kde mu chrbát kryje mladučká speváčka menom Tessie. Pauzu v zápasení zároveň Kotlár využíva na aktívny tréning, aby sa mohol v plnej sile postaviť nazad do ringu na jeseň, kedy bola avizovaný ďalší event.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
TOP 10 najlepších skladieb: Je Ice Cube jeden z najlepších raperov, akí kedy žili?

Koho by ste chceli vidieť ako Kotlárovho ďalšieho súpera? A máte radi jeho hudbu? My v nej vidíme potenciál!

My budeme ďalší diel Clash Of The Stars pravdepodobne taktiež sledovať a o výsledkoch tých najzaujímavejších zápasov ťa rozhodne poinformujeme. V nasledujúcom vydaní napríklad bude aj český raper menom Riad a zo Slovenska sa môžeme tešiť napríklad na Tomáša Križana, ktorý je známy z youtuberskej trojice Naked Bananas.

Zdroj: Hashtag.sk
Odporúčame